Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Matty Cash opisuje swoją schadzkę z Mbappé

Kylian Mbappe zaznaczył swoją obecność w 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022 Mistrzostw Świata 2022 pomiędzy Francją a Polską (3:1) na stadionie Al-Thumama w Doha w niedzielę. (Katar).

„Spalił mi stopy”

Matty Cash, który gra w Premier League w Aston Villi, powiedział w swoim meczu, że francuski napastnik PSG był obecny. Opiekun : „Spędziłem popołudnie oglądając jego filmy. Wiedziałem, że będzie ciężko, ale kiedy się zatrzymuje i zaczyna, nigdy nie widziałem czegoś tak szybkiego”. Aby kontynuować dalej: „Leżałem w łóżku oglądając filmy, ale podczas gry poparzył mi nogi i to była różnica”.

Brytyjski tabloid zapytał Matty’ego Casha, czy ma jakąś radę dla Anglii, która zmierzy się z Francją w ćwierćfinale Mistrzostw Świata w sobotę, 10 grudnia (20:00). Jego odpowiedź: „Nie potrzebują rady. Mają Kyle’a Walkera, który może grać na prawej obronie, jest tak szybki jak Mbappe. Wie, że Mbappe jest fantastyczny, ale Kyle jest najlepszym prawym obrońcą w Anglii. Więc jeśli ktoś chce zatrzymać Mbappe, Kyle jest człowiekiem, który go powstrzyma”.

Pod koniec meczu Matty Cash zdołał odzyskać koszulkę Kyliana Mbappe. Fajna nagroda pocieszenia…

READ  Zatrzymujemy wszystko! Węgry i Polska blokują europejski plan naprawy