Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Martin Blacher krytykuje program i jego „niegrzecznego i okrutnego” dziennikarza

epidemiolog, Martin Blacher Jest gwiazdą telewizji od początku pandemii koronawirusa
COVID-19. Od kanałów informacyjnych po talk-show, trudno przeoczyć kogoś, kto wyrobił sobie markę jako specjalista ds. kryzysów zdrowotnych. Lekarz przyzwyczaił się do pytań dziennikarzy i miał złą pamięć do jednej audycji: dzień do dnia.

W rozmowie z kosztownyMartin Blacher zdradza, że ​​nie docenił swojego pojawienia się w serialu
Jan Bart. „Miałem tylko jedno złe doświadczenie, to było z zespołami dzień do dnia. Przybyli tutaj i byli niegrzeczni i niegrzeczni.

Pytano go o jego obecność w mediach na całym świecie

W kwietniu dziennikarka Sophie Dupont wypytywała lekarza prywatnie o jego wszechobecność w mediach i zauważyła jego brak pokory: „Zasadniczo jest najlepszy, a inni są bezużyteczni”, wypalił felietonista 29 kwietnia 2021 r. w preambule jednego z Tematy. Nazywany „Martin Blacher, lekarz czy szef kampanii reklamowej?”

naszyjnik ReportażSophie DuPont poprosiła Martina Blachera o udzielenie odpowiedzi tym, którzy twierdzili, że wykorzystuje swoją obecność na różnych kanałach do reklamowania prowadzonej przez niego ekspertyzy zdrowia publicznego. „Kiedy jesteś w telewizji, jesteś trochę jak sprzedawca pudełek” – wypalił dziennikarz dzień do dnia Zwróć się do lekarza.

Absolutnie. Mogę być VRP samego siebie. Być może jestem narcyzem, który uwielbia o tym rozmawiać, możesz to powiedzieć. Martin Blacher odpowiedział, ale w żaden sposób nie jestem VRP w moim pudełku. To „złe doświadczenie” nie skaziło chęć uczestniczenia w wielu pokazach.W piątek lekarz był na planie Nie dotykaj mojego telewizora Razem z Fabrice Di Fizio zajmą się kwestią szczepień dzieci.

READ  Hiperharmoniczna przygoda cyfrowa (na Blu-ray, DVD i VOD)