Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Maroko wygrywa z dużą przewagą nad Tanzanią

Maroko wygrywa z dużą przewagą nad Tanzanią

Po wczorajszej porażce Tunezji z Namibią wielu obserwatorów wyraziło chęć rzucenia światła na problem północnoafrykańskich drużyn w regionie subsaharyjskim, jednak wielkie zwycięstwo Maroka nad Tanzanią utwierdza jego pozycję jako kandydata do turnieju.

Gracze Ragraki zmierzyli się jednak z solidną w defensywie drużyną Tanzanii i udało im się otworzyć wynik dopiero po rzucie wolnym Saissa po piłce, która została słabo zablokowana przez bramkarza.

W drugiej połowie Tanzania spróbuje nieco zmienić swoją ofensywę, jednak Marokańczycy nie zmniejszyli swojej intensywności i incydent w grze ułatwi im zadanie, jakim jest nieco dotkliwe wyrzucenie Mirushiego.

Ezzedine Ounahi przypieczętował zwycięstwo siedem minut później po strzeleniu wspaniałego gola po wymianie z Aminem Adlym po pięknym starciu pomiędzy Ziyechem i Hakimim. Ładne połączenie, które pokazuje chęć dobrego występu po trzecim golu En-Nesyriego.

Radość En-Nesyriego została początkowo przerwana przez flagę spalonego po jego golu w 80. minucie, jednak kontrola VAR potwierdziła jego zwykłą pozycję przy podaniu Achrafa Hakimiego, wywołując sceny radości wśród jego kolegów z drużyny, którzy podbiegli na ławkę rezerwowych Maroka, aby pogratulować drużynie Napastnik Sevilli.

Stopa DZ

READ  Jakie są listy składów na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze?