Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

M. Pokora i Christina Milian znów rodzice: urodziło się ich drugie dziecko!

10 grudnia 2020 roku pojawiła się kolejna świetna wiadomość, zaledwie kilka minut po sformalizowaniu ciąży: małżeństwo pana Pokory i Christiny Milian.

Ich związek obywatelski odbył się w ratuszu w 8. dzielnicy, podczas porannej ceremonii, której przewodniczył burmistrz Jean de Hautseri. Christina Milian wybrała bardzo prosty strój:Szeroka biała satynowa sukienka w stylu koszuliW tym czasie wspominali nasi koledzy Rok. W związku z kryzysem zdrowotnym na wesele zaproszono zaledwie kilku gości, rodziców pana Pokory i kilku znajomych. Christina Milian nie była za pierwszym razem, amerykańska gwiazda spotkała się wcześniej z raperem The-Dream, z którym urodziła 11-letnią córkę Violet Madison.

W związku od 2017 roku, pan Pokora i Christina Milian spotkali się w restauracji w Saint-Tropez. „To życiowa szansa. Był w restauracji. Słyszę głos i mówię: „Wygląda na to, że śpiewa Christina Milian”. Odwróciłem się, ona tam była i zostaliśmy przedstawieni ” Powiedział o tym francuskiemu piosenkarzowi w 2019 roku podczas swojej wizyty w programie Spotykamy się w Sabatier, Z Patrickiem Sabatirem, prezentowanym na C8.

Pan Pokora, który był żonaty, a teraz ma dwoje dzieci, nie mógł już marzyć o szczęściu. Gratulacje dla piosenkarza i jego żony!

READ  Mimo zakazu zdobycie moździerzy do fajerwerków nie jest wcale takie skomplikowane