Luplin (72-55 lat) błąkał się wśród Polek w dormitorium Gesbe Pigore.

Euro Cup (16. runda meczowa). Po ogromnej porażce 72-55 w Luplinie (Polska) pokazując bardzo rozgorączkowaną twarz, Dorps strzelił sobie w nogę w rewanżu.

TGB najwyraźniej jeszcze nie osiągnęło dna i nadal tonie. Na Mistrzostwach Ligi Kobiet, gdzie wygrała tylko jeden ze swoich dziewięciu ostatnich meczów, co jest rekordem podobnym do ostatniego miejsca w tabeli, Torpes, przynajmniej jak dotąd, może pomyśleć, by zapomnieć o Eurocup. Tak, ale obowiązuje na poziomie drużyny (pięć zwycięstw, jedna porażka).

W Polsce wczoraj wieczorem, na początku play-offów, fiołki były poniżej 40 minut. Optymistyczne wiatry z Europy Środkowej, które w niedzielny wieczór zdołały przyzwyczaić się do pierwszego zespołu, nie przyniosły pożądanego efektu odzyskania zaufania do sobotniego przyjęcia Lattes-Montpellier na LFB, co jest bardzo ważne.

Z przeciwnikiem Lublin miał rekord trzech zwycięstw do trzech porażek w grupie L i wydawało się, że Pirenejowie mogą osiągnąć dobry wynik, ale nie w końcu.

Upadłość ogólna

Z niespokojną gorączką, utratą kul, strachem przed oddaniem strzałów, DGP Ana polegał na Tatusiu. Jeśli Pivot utrzyma swoją pozycję w rankingu (22 punkty), nie będzie w stanie ukryć mankamentów dryfującej drużyny, która tak naprawdę nie wie, co robić poza posyłaniem piłki do francusko-serbskiej drużyny. Jeśli nie weźmiemy pod uwagę wkładu nr 15, spadek można wytłumaczyć 26% skutecznością strzelania (12 z 46!).

Polacy, na czele z Amerykanką Natashą Mack (26 pkt), mogą być zadowoleni, że już podwyższyli dobrą marżę (+17) na mecz rewanżowy. Ta ostatnia, która zrobiła sobie przerwę już w połowie trzeciej kwarty (47-34, 26.), nie wpadła w panikę, mimo że DGP i Johanna Evodo jakoś lekko wróciły do ​​gry (54-51, 33.). Jednak zamiast kontynuować tempo, pod koniec gry Fiołki całkowicie opuściły flagę i zignorowały przeciwnika. To jest mały problem w dwustronnym konflikcie. Brak niepokoju, jakby nie mógł go obecnie zaradzić Francisco Pinto.