Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lucas i Nicholas wygrywają 2022, podsumowanie meczu finałowego

PEKIN EXPRESS 2022. Belgijscy bracia Lucas i Nicolas wygrywają Beijing Express. Wygrali 100 000 euro w ostatniej transmisji na M6 w czwartek 14 kwietnia 2022 roku.

00:00 – Czy będzie 16. sezon Beijing Express?

Koniec transmisji na żywo. Beijing Express wkrótce powróci na M6. W rzeczywistości sezon 2023 jest w przygotowaniu, ponieważ produkcja obecnie zbiera prośby od publiczności na stronie. https://www.casting-pekinexpress.fr/. Filmowany jest również sezon All Stars, z innymi Inès Reg, Valérie Trierweiler i Yoann Riou. W tej chwili nie wiemy jeszcze, kiedy odbędzie się 16. sezon Beijing Express. Jeśli wierzyć zwykłemu kalendarzowi M6, powinien on zostać wyemitowany w pierwszym kwartale 2023 roku, między lutym a kwietniem przyszłego roku. Ale data premiery nie została ogłoszona.

22.04.14 – 23:50 – Internauci zachwyceni zwycięstwem Lucasa i Mikołaja

Lucas i Nicholas byli faworytami internautów podczas finału Beijing Express. Nie kryli więc radości, gdy dowiedzieli się, że dwaj belgijscy bracia zwyciężyli w tym sezonie 15: „Bardzo się cieszę, że tak bardzo na to zasłużyli, są na szczycie od początku zawodów!” , można przeczytać na Twitterze, podczas gdy widz komentuje: „Najbardziej zasłużony zespół w sporcie i ludzkości jest zwycięzcą!” W sieci społecznościowej Blue Bird.

22.04.14 – 23:40 – Jak Lucas i Nicolas wydadzą 100 000 euro?

Wygrywając Beijing Express, Lucas i Nicolas zarobili 100 000 euro. Po meczu finałowym belgijscy bracia ujawnili, jak planują wydać sporą sumę pieniędzy. Mówi Lucasowi, że chce zapłacić swojej narzeczonej wystawne wesele, a Nicholas ma nadzieję, że rozpieści żonę i dzieci.

14.04.22 – 23:35 – Reakcja Jeremy’ego i Fanny po porażce

Jeremy i Fanny przybyli kilka minut po Lucasie i Nicholasie, zauważając, że zajęli drugie miejsce. Duet gratuluje zwycięzcom przyjazdu. Fani płacze przed kamerami M6: „Chciałem wszystkim udowodnić, że nam się to udaje, ale nam się nie udało”. I odwrotnie, Jeremy wierzy, że im się udało. Mieliśmy szczęście przeżyć przygodę od podstaw, od pierwszej do ostatniej misji”.

14.04.22 – 23:30 – Lucas i Nicolas zwycięzcami Beijing Express!

Koniec dreszczyku emocji! Lucas i Nicholas to zwycięzcy piętnastego sezonu Beijing Express. Oprócz wygrania puli (100 000 euro), ukończyli ostatni wyścig zaledwie kilka minut przed Jeremy’m i Fanny i rozpłakali się, gdy zobaczyli swoje zwycięstwo.

14.04.22 – 23:15 – Internauci obawiali się, że belgijscy bracia przegrają finał

Lucas i Nicholas to dwaj ulubieńcy internautów. C’est pourquoi le retard qu’ils prennent lors du sprint final inquiète les téléspectateurs sur le réseau social Twitter : “J’espère qu’il y aura pas de revirement de position pour les belges”, peut-on lire sur le site Blue wróbel. „Nie czuję tego do braci”, obejrzyj też użytkownika. Z drugiej strony porażka braci jest nie do pomyślenia: „Jeśli Belgowie nie wygrają, nie rozumiem, tak ciężko walczyli przez ponad miesiąc, zasłużyli na zwycięstwo!” Wszystko zostanie rozegrane w 10-kilometrowej wycieczce…

14.04.22 – 23:10 – Belgowie przeżywają ciężkie chwile, czy będzie ich to kosztować zwycięstwo?

Ze swojej strony Lucas i Nicholas cieszą się wygodnym prowadzeniem. Jednak szybko ją stracą, gdy wsiądą do auta, nie upewniając się z pewnością, że kierowca jest gotowy zabrać ich do celu. Ta ostatnia rozmawiała przez telefon z mężem, który nie chce przyjmować obcych. Tak więc dwaj belgijscy bracia są wysadzani w miejscu o mniejszym natężeniu ruchu, przez co tracą przewagę. Potem bardzo trudno jest im znaleźć samochód, który zabrałby ich do Stéphane Rotenberga. Ze swojej strony Jeremy i Fanny zadziwiająco wrócili…

14.04.22 – 23:03. Czy błąd Fanny i Jeremy’ego będzie decydujący?

Podczas finałowego wyścigu pary muszą odpowiedzieć na pytania dotyczące ich przygody z ostatnich kilku tygodni. Podczas pierwszego występu Fanny była przekonana, że ​​nie znają odpowiedzi, i udzielili przypadkowej odpowiedzi… ale Jeremy udzieliłby prawidłowej odpowiedzi w tym samym czasie! Para się kłóci, przede wszystkim tracąc trzy cenne minuty… „Tutaj jestem naprawdę wkurzony, komentuje Jeremy, te trzy minuty, nie powinniśmy być zmarnowani”.

14.04.22 – 22:58 – Fanny pęka na starcie ostatniego wyścigu

Rozpoczął się finałowy wyścig! Wszystko będzie teraz grać. Jeśli, jak zwykle, dwaj bracia z Belgii mają tylko kilka minut na odejście, to nie dotyczy to Jeremy’ego i Fanny. Nie ma żadnego samochodu, który by je odebrać. Fanny pęka i wybucha: „Co to za dziwny wyjazd? Przestań mi płacić! To mnie denerwuje! Ani jeden samochód się nie zatrzymuje”.

14.04.22 – 22:49 – Jeremy i Fanny całkowicie tracą swoje dwa koty

Ciężki cios dla Jeremy’ego i Fanny. Zagubieni w korkach kandydaci muszą zmienić samochód i zapytać Francuzkę o drogę. Niestety to już nie jest przydatne: ich kot jest zupełnie pusty. W ten sposób Lucas i Nicholas mogli zarobić 100 000 euro, jeśli ukończyli pierwszy wyścig w ostatnim wyścigu.

14.04.22 – 22:39 – Fanny i Jeremy w niebezpieczeństwie

Fanny i Jeremy zajęło im dużo czasu bez wiedzy, aby zaprojektować łamigłówkę dla trzeciego złośliwego wroga. Utknęli w korku po zatrzymaniu przez Francuzkę.

14.04.22 – 22:35 – Czy belgijscy bracia stracą przewagę?

Podczas gdy Lucas i Nicholas z Beijing Express prowadzą w trzecim wyścigu pośrednim, bardzo szybko pomyślnie rozwiązali zagadkę imprezy. Jednak ich kierowca wjechał na hotelowy parking. Wystarczy, aby przestraszyć kandydatów, którzy nie mają pojęcia o swojej przewadze nad przeciwnikiem! Czy stracą swojego poprzednika, a tym samym swoje pieniądze?

14.04.22 – 22.30 – Fannie i Jeremy odpowiadają na krytykę

W felietonach dla Télé-Loisirs Fanny i Jérémy narzekają na sposób, w jaki widzowie postrzegają i krytykują ich podróż w grze, a Petra jawi się nam tylko jako hejterzy, źli gracze. Ludzie nie rozumieją, że możesz robić takie rzeczy w życiu. Petra, ludzie nie rozumieją, że ten krok był dla mnie osobiście bardzo ważny w stosunku do mojego dziadka i mojej rodziny… Mikołaj o tym wiedział, ale to nie miało znaczenia. Dlatego w gorących wywiadach mamy prawo trochę pohakować” – komentuje Fanny. Jeremy dodaje: „Jesteśmy ludźmi, ale ponieważ utknęliśmy w etykietkach, jakbyśmy byli szczęśliwą parą we śnie, szczęśliwą parą nie ma prawa się złościć. W każdym razie dla widzów”.

14.04.22 – 22:20 – Internauci doceniają fair play belgijskich braci

W sieciach społecznościowych preferencje Lucasa i Nicolasa są wyraźnie zaznaczone. Widzowie Peking Express szczególnie docenili fakt, że belgijscy bracia pogodzili się z porażką i pod koniec drugiej lotnej premii oddali zwycięstwo rywalom. „Różnica w mentalności między małżonkami, wstyd mi być Francuzem, kiedy to widzę”, możemy przeczytać w sieci społecznościowej. „Bracia są pokorni”, krzyczał inny użytkownik, „nawet kiedy przegrywają, są lepszymi Belgami, przepraszam za wściekłe małżeństwo”, jest również napisane.

14.04.22 – 22:15 – Jeremy i Fanny zajęli pierwsze miejsce w drugim wyścigu pośrednim, gdzie są wyniki?

Podczas gdy Lucas ma duże trudności z prowadzeniem swojego drona bez uderzenia w przeszkodę, test jest znacznie łatwiejszy dla Jeremy’ego, który jest przyzwyczajony do ćwiczeń. Śniąca para szybko kończy wydarzenie, pozwalając im wyprzedzić swoich przeciwników. Ale nie tak bardzo, jak się spodziewali: pod koniec tego przeciętnego wyścigu belgijscy bracia stracili 2050 euro. Cena ich kota wynosi teraz 83 010 euro, a pudełko Fannie i Jeremy’ego to 16 990 euro.

Czytaj więcej

Beijing Express to gra przygodowa emitowana od 2006 roku na M6. W tym programie telewizyjnym, prezentowanym przez Stefana Rothenberga, co roku pary podróżują za granicę. Cel: przetrwać dzięki ludności i przejść na różne etapy w kraju, ocierając się o wydarzenia, które pozwolą im zakwalifikować się do dalszej części zawodów.

Finał piętnastego sezonu Beijing Express został wyemitowany na M6 14 kwietnia 2022 roku i odbył się w Dubaju. Belgijscy bracia Lucas i Nicholas wygrali edycję 2022 przeciwko Jeremy’emu i Fanny. Zwycięzcy w 2022 roku otrzymają 100 000 euro.

Podczas edycji Beijing Express w 2022 roku osiem par rywalizuje w M6 z nadzieją na zostanie wielkimi zwycięzcami tego sezonu 15. Do finału zakwalifikowali się belgijscy bracia Lucas i Nicholas oraz „para marzeń” Jeremy i Fanny. Został wyemitowany 13 kwietnia 2022 r. W tym sezonie widzowie mogli odkryć następujące profile i tła duetu:

Beijing Express nadaje od 10 lutego 2022 do 14 kwietnia 2022 w czwartkowe wieczory, zaczynając od 21:05. M6 transmituje tę grę przygodową od samego początku. Jeśli jednak przegapisz odcinek, istnieje możliwość jego zwrotu. Dzień po emisji Channel Six nadaje go online przez osiem dni na swojej platformie nadawczej i retransmisjach. 6 zabaw.

Chciałbyś również wziąć udział w nadchodzącym sezonie Beijing Express? Nic prostszego! Wystarczy wejść na stronę pour-pekinexpress.fr Spełnił ich prośbę. Aby wziąć udział, należy jednak mieć ukończone 18 lat i pozwolić sobie na 45 dni w trzecim kwartale 2022 roku. Kandydaci M6 zobowiązani są do przesłania trzech zdjęć każdej osoby (jeden portret, jedna sylwetka i jedno podsumowujące charakter) oraz zdjęcie współmałżonka . Następnie musisz podać swoje dane osobowe i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących Twojej osobowości.

READ  Comcast i ViacomCBS postanowiły stworzyć platformę streamingową, która będzie konkurować z Netflix