Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lucas Boreba, obiecujący pomocnik, który utrzyma więź między RC Lens a Polską

Lucas Boreba, obiecujący pomocnik, który utrzyma więź między RC Lens a Polską

Lucas Boreba przyjeżdża, aby wzmocnić bieguny obiektywu RC od Jacqueline Lupine zbliżającego się do końca swojego kontraktu. Przedstawiamy Wam obiecujące 22-letnie środowisko. Footballski.fr A za kontem na Twitterze Piłka nożna.

Po Przemysławie Frankowskim i Adamie Buksie RC Lens oficjalnie przywitał trzeciego polskiego zawodnika przybyciem Łukasza Poręby. Ale międzynarodowi espoi szkoleni na Zagłębiu Lubin są jak inwestycja w przyszłość. Mając zaledwie 22 lata, próbuje swoich pierwszych doświadczeń poza Polską, jednocześnie minimalizując ryzyko związane z wyjazdem dla Lens i jego silnej polskiej społeczności.

Lucas Boreba rozegrał już 100 meczów w I lidze Polski i aktywnie walczy o Euro 2023 (uwaga: Polska nie zakwalifikowała się). W obu drużynach musiał już nosić zbroję, która symbolizowała pewien status. „ Jest młodym zawodnikiem, ale ma już spore doświadczenie. Podobno do zintegrowania bariera językowa chociaż mówi trochę po francusku. Jest świetnym piłkarzem. Nie jest międzynarodowym szpiegiem, jego wybranym kapitanem, który nic nie robi ”, podkreśla Frank Hayes.

Grając dla Zagłębia Lubin w polskiej lidze, Łukasz Poręba nie skorzystał z wielkiej ekspresji, ale to nie przeszkodziło mu zostać zauważonym nawet w obiektywie czy we Włoszech (szczególnie zainteresowana była Wenecja). Nie jest jednak zaskakujące, że wyścigi poszukują młodych talentów w tym klubie, ponieważ sprawdził się on pod względem treningowym. ” Zagłębie Lubin to świetny trener, jedna z najlepszych akademii w kraju za Legią Warszawa czy Lechem Poznań, ale nie jest to bardzo duży klub. Potwierdza Mathieu Pecquenard, autor Footballski.fr i konta na Twitterze @footpolak, referencyjnego medium do śledzenia polskiej piłki nożnej.

Lucas Boreba będzie miał w obiektywie szansę na ugruntowanie tej reputacji. Defensywny pomocnik ze zdolnością do poruszania się nieco wyżej, bardzo błyszczał, osiągając najwyższą w mistrzostwach stopę odzysku swoim występem w Polsce. „ Jest doskonałym ratownikiem. Czuje się dobrze w grze i szybko rozumie nakazy i zakazy basu, a dzięki jego trzem płucom często widzimy, jak szybko robi postępy na przeciwnej powierzchni, zanim będzie mógł wykonać przesunięcia lub głębokie basy. W terenie jest bardzo elegancki i inteligentny », rzuca niektórym kolegom w wieku 22 lat specyficzną i logiczną niestabilność w wieku 22 lat.

READ  Polska jest głównym krajem schronienia dla przesiedleńców wojennych

„Dopasowanie soczewek RC z pewnością będzie bardziej śledzone w L1 w kraju”

To koszt kilku meczów na ławce rezerwowych dla nowego pomocnika RC Lens w drugiej połowie sezonu. Przed otrzymaniem kontraktu na szybkie powitanie go tego lata niektórzy mogli zastanawiać się nad wyborem wyścigów, którzy na próżno próbowali go zabrać zeszłej zimy. „ Doznał lekkiej kontuzji, a jego występ na początku roku nie spełnił oczekiwań. Ale kiedy naprawdę wrócił, zrobił wiele dobrego dla Jacqueline Lubin w swojej ojczyźnie, nie mówiąc już o tym, że był głównym architektem utrzymania klubu i był jednym z graczy, który pozwolił mu ponownie rozpocząć paradę . Wcześniej dawał wiele nadziei pomocnikowi, który nabiera wody Mathieu obserwuje Pecquenarda.

Dopiero okaże się, jaką rolę Lucas Boreba może odegrać w obiektywie poza swoim domem w swoim pierwszym sezonie. Gdyby Przemysław Frankowski od razu narzucił się na wychodzenie z MLS, nie miałby tego samego pochodzenia. „ Pomiędzy L1 a mistrzostwami Polski panuje szczególny świat fizyczny. Na pewno będzie ciekawym spinnerem. Zobaczcie, co robi w minutach otrzymanych w pierwszej części sezonu „Nasz kolega ekspert od polskich komentarzy piłkarskich. W poniedziałek Florent Kisolfi mówił o uzupełnieniu, przynajmniej na początku:” Chociaż dla niektórych poszło to szybciej niż dla innych, była to okazja z myślą o zrobieniu tego, co mogliśmy z Loïc Badé lub Christopherem Wooh. Pomysł polega na tym, aby zdobyć graczy, którzy mają możliwość wejścia w ramy obiektywu RC i ich przesuwania. Będzie uzupełnieniem, ale to właśnie cenimy na początku. ?

Przez co najmniej kilka miesięcy Łukasz Poręba powinien obserwować okres nauki. W doskonałej scenerii, w otoczeniu towarzyszy Przemysława Frankowskiego i Adama Buksy, obszar o wiele łatwiejszy do zrozumienia niż inne, gdy jesteś w Polsce. Co zwiększa atrakcyjność ich kraju w wyścigach, podczas gdy Ligue 1 jest tam coraz częściej śledzony. ” Robienie obiektywu jest naprawdę genialne. Aby ponownie połączyć się z jego historią, jest absolutnie idealny, jeśli chodzi o włączenie graczy, którzy przynoszą nieważne wysokie gry. Z małą polską społecznością tworzącą się w zespole RC Lens, klubowe zawody z pewnością będą bardzo oglądane w L1 w kraju. », Chwali Mateusz. Związek między rasą a Polską odżywa od miesięcy, a wznowienie jego biegu to już tylko historia. Przyszłość pokaże, czy Boreba, Frankowski i Buxa pomogą wychować Sang Eda lub inne wielkie nazwiska z Polski, tak jak to robili wcześniej!

READ  La Spezia i polski bramkarz Dragowski złamali kostki

Christopher Shot