Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Luan nie była gotowa stawić czoła Johnny’emu Hallydayowi i dostała „największego klapsa” swojego życia

W sobotnim, 10 lipca 2021 numerze 50′ od wewnątrz (TF1), Louane Emera powraca na ważną randkę w swojej karierze: duet z Johnnym Hallydayem. W obliczu Nikosa Aliagasa matka Esme mówiła o chwili, której nigdy nie zapomni. Na pierwszy rzut oka bardzo zrelaksowany przed dołączeniem do Tauliera na scenę, aby zaśpiewać jedną z jego piosenek, Idol młodości (1962)Luann powiedział, że nie jest naprawdę gotowy na ten występ. „Myślę, że to największy klaps, jaki kiedykolwiek otrzymałemArtystka po raz pierwszy wyraziła swoją nostalgię.

Wszedłem do tego telewizora, a moja ręka jest naprawdę w kieszeni. To tak rzadkie, że nic nie zrobiłem’ ona kontynuowała, A potem byłem przekonany, że będzie cicho. Więc nie pracowałem już nad piosenką.„Chociaż nie czuła niepokoju przed wejściem na scenę, jak wielu artystów, ten nawyk szybko został przejęty przez tę drugą, gdy spotkała Johnny’ego Hallydaya osobiście w garderobie”.nie mogłem mówić”, dodał wizja rockera – wkrótce zostanie uhonorowana.I tak mały dzieciak, który pięć minut temu nie miał nic do roboty, uspokoił się’” Jak wyjaśniłem, wyraźnie nadal jest trochę zawstydzony, że nie jest lepiej przygotowany.

To było niesamowite w każdej chwili

Kontynuować:Dodatkowo, ponieważ nie pracowałem wystarczająco ciężko, odtworzyliśmy piosenkę chyba sześć razy. siedem razy„Poniżające wydarzenie dla młodej artystki, potem na początku jej artystycznej kariery, a jednak zachowała swoje piękne wspomnienia.”To było niesamowite w każdej chwili„To emocjonalny moment, który na pewno pozostanie w jej pamięci do końca życia” – wspomina.Szczerze, myślę, że to jeden z najlepszych momentów, jakie kiedykolwiek miałem na scenie”, udostępniony przez towarzysza Floriana Rossiego.

Opierając się na sile tego doświadczenia, Luan stwierdził, że nauczył się „Wiele rzeczy„Po jej duecie z Johnnym Hallydayem. Tego dnia dowiedziałem się”Praca była absolutnie konieczna„,”Zawsze trzeba było okazywać pokorę„I”UdziałLekcje, które stosujesz znakomicie!

READ  Gerard Pique porusza temat pochodzenia Shakiry w Ameryce Południowej: Reakcja piosenkarki jest piorunująca!

Luann jest jednym z wielu artystów, którzy oddadzą hołd Johnny’emu Hallydayowi podczas wielkiego koncertu kocham Cię Zorganizowana przez Leticia Hallyday w AccorHotels Arena w Paryżu. To wspaniałe muzyczne wydarzenie będzie transmitowane na France 2, ku uciesze fanów Tauliera!