Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Losowanie odbędzie się w piątek, 26 stycznia 2024 r

Losowanie odbędzie się w piątek, 26 stycznia 2024 r

Ze scenariuszem Sally N.

W piątek 26 stycznia 2024 r. możesz wygrać jackpot w wysokości 130 milionów euro, grając w Euromillions. Odkryj rezultaty.

przerobić

W styczniu losowanie EuroMillions było kontynuowane bez ogłoszenia zwycięzcy. Na szczęście w zeszłym tygodniu komuś w końcu udało się znaleźć zwycięską kombinację. Potem odeszła z 88 milionami euro. Kwota jackpota została następnie zmniejszona do 17 milionów euro i została wygrana ponownie. W ubiegły wtorek pula nagród nadal wynosiła 17 milionów euro. Tym razem jednak nikomu nie udało się wygrać. Dziś La Française des jeux ma dla swoich graczy miłą niespodziankę. Właśnie ujawniono pierwszą dużą wygraną w roku 2024. W piątek 26 stycznia 2024 r. możesz wygrać niesamowitą kwotę 130 milionów euro.

Dobrze czytacie, to 130 milionów euro, które możesz dzisiaj wygrać. Dzięki tej kwocie możesz spełnić wszystkie swoje marzenia. Nadszedł czas, aby wybrać swoje ulubione liczby i mieć nadzieję na wygranie tej kwoty. Aby to zrobić, musisz dokonać zakupu sieci Euromillions albo online na stronie internetowej Française des jeux, albo w formie papierowej u sprzedawcy wyrobów tytoniowych. Następnie musisz sprawdzić pięć liczb od jednego do pięćdziesięciu i dwie dodatkowe gwiazdki od jednego do dwunastu. Za jedno dodatkowe euro możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną Gwiazdka + opcja Kto z nas nigdy nie marzył o wygraniu tej słynnej europejskiej loterii. Już dziś możesz zostać szczęśliwym zwycięzcą nagród Euromillions.

Losowanie 26 stycznia 2024 r

Czy szczęście się do Ciebie uśmiechnie? Mamy nadzieję. Nadszedł czas, aby poznać wyniki losowań Euromillions i My Million. W Melty dbamy o to, aby został on opublikowany Około 21:15. Losowanie odbędzie się o godzinie 21:05 i będzie można je odkryć także w drugiej części wieczoru na TF1. Aby dowiedzieć się, czy wygrałeś dziś wieczorem jackpot o wartości 130 milionów euro, po prostu sprawdź poniższe wyniki:

  • 8-19-32-41-42 gwiazdki 9-12
  • Dwa miliony wyników z dnia 26.01.2024: RU 715 8901

Czy miałeś tyle szczęścia, co gracze z zeszłego tygodnia? Jeśli wygrasz, musisz odebrać wygraną od Française des jeux w ciągu 60 dni od losowania Euromillions. Dla pozostałych w najbliższy wtorek odbędzie się kolejne losowanie. Jeśli ogromny jackpot nie zostanie wygrany, kwota może być większa. Spotkamy się w przyszły wtorek, żeby poznać wyniki.

READ  Śmierć Elżbiety II: William i Harry spotkali Kate i Meghan przed Windsorem