Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Logan Paul poświęca rzadki Game Boy Color… aby zrobić stół

Filmowiec Logan Paul spotkał się z reakcją po filmie, w którym stworzył stół z konsolami Game Boy Color.

Kiedy gracze nie są zadowoleni, pokazują to. W Boże Narodzenie wiele osób liczyło na konsolę u podnóża drzewa, a 26 grudnia pojawiła się taka, która prawdopodobnie zniszczyła prawie piętnaście. Logan Paul, słynny amerykański filmowiec, opublikował na Twitterze wideo z projektu, który w końcu go urzeczywistnił: zbudował blat z 15 kolorów Game Boy.

Na papierze projekt wygląda całkiem fajnie. O czym fan Nintendo nie marzyłby o posiadaniu takiego stołu? Ale w praktyce nie wszystko poszło zgodnie z planem. Logan Paul, który sfotografował proces budowy, w niezwykły sposób pokazał wszystkie kontrolery, których zamierzał użyć w swoim projekcie… a niektóre z nich były kolekcjonerami! Mówimy między innymi o limitowanej edycji Game Boy Color Pokémon lub nieco rzadkiej żółtej edycji.

Poświęć edycje kolekcjonerskie… w złej sprawie?

To właśnie ten szczegół był prezentem dla irytujących graczy, którzy wierzą, że jeden taki Game Boy byłby niesamowitym prezentem, a zamiast tego szukali go dla dziecka, fana, a nawet kolekcjonera. W sieciach użytkownik komentuje:

« Mogłeś użyć tylko w pełni niestandardowych osłon i przycisków zamiennych bez żadnej elektroniki, aby to zrobić… ale niszczenie sprzętu nie jest prawdą na wiele sposobów. Prawdopodobieństwo, że niektóre z tych konsol przeżyją, nie wynosi 0%, ale też nie zbliża się do 100%. »

Faktycznie, nie biorąc pod uwagę tego, że Game Boy Color zdecydowanie nie był wodoodporny, a zatem żywica potrafiła się ślizgać podczas pracy, jest to raczej ciężki materiał na konsole, a przez to obciąża całe urządzenie, łącznie z elektroniką . To, co najbardziej denerwuje społeczność graczy, to fakt, że te gry są nadal w pełni funkcjonalne.

READ  GTA+ ogłasza GTA Online wyłącznie na Xbox Series X | S i PS5 | Xbox One

Niektórzy udają się tam nawet z własnymi zaleceniami dotyczącymi tego, jak radzi sobie z tym filmowiec. Logan Paul na przykład mógł użyć szyby zamiast zanurzać ją w żywicy, co dałoby ten sam efekt wizualny bez uszkadzania konsol, a ponadto mógł wszystko dostosowywać, kiedy tylko chciał.

Logan Paul ponownie się wycofał

W tym czasie filmowiec nie odpowiedział na negatywne komentarze pod swoim filmem. Podczas gdy wielu jest oburzonych, inni dają Loganowi Paulowi wątpliwości, który nie powiedział, czy używane konsole są nadal w dobrym stanie, czy i tak są skazane na zagładę. Należy jednak pamiętać, że to nie pierwszy raz, kiedy twórca znalazł się w centrum kontrowersji i wydaje się, że się do tego zapisał.