Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LIVE – OM: Możliwy skład przeciwko Ajaccio, spodziewane jest wiele zmian

Możliwy skład OM przeciwko Ajaccio

Poza usterką w ostatniej chwili, jedenaście osób ustawia się w kolejce, aby odebrać Czerwoną Latarnię Ajaccio, w najbliższą sobotę na Vélodrome (17:00).

Podczas gdy Kloss i Guenzie przegrali, Tudor powinien wykorzystać ten mecz, aby odetchnąć niektórymi graczami, takimi jak Sanchez, Bayley, Harriet, Under i Veritot. Wszyscy zaczęli przeciwko Sportingowi i mogli również rozpocząć w środę w Lizbonie.

Theodore był zadowolony ze swojego trio atakującego w Angers i dlatego powinien go odnowić. Dlatego trener olimpijski dokona siedmiu zmian w wyjściowym składzie, z którym we wtorek zmierzył się Sporting. Sposób na zainteresowanie całej siły roboczej, zwłaszcza niektórych kluczowych graczy w szatni, takich jak Rongier, Payet czy Gerson.

Możliwy skład OM: Lopez – Mbemba, Balerdi, Gigot – Kaboré, Rongier, Gueye, Tavares – Gerson, Suarez, Payet.

FGe

Zakończenie konferencji prasowej OM przed przyjęciem Ajaccio

Zakończył się na konferencji prasowej Leonado Valverde i Igora Theodora przed pojedynkiem OM i Ajaccio na Stade Vélodrome.

Igor Theodor o zaufaniu OM przed niebezpieczeństwem nadmiernej pewności siebie wobec Ajaccio

Fajnie jest mieć pełny stadion, jest to motywujące, ponieważ jest symbioza między nami a publicznością. Przed Ajaccio czy Paryżem są te same trzy punkty. Musimy być w 100%, tam zawsze trzeba dawać maksimum, a nie 90% czy 95%. Musisz zachować pokorę i szacunek dla każdego przeciwnika. To jest ważne.”

Igor Theodor na Deng

„Zawsze wierzyłem w jakość Bamby Denga. Jest częścią zespołu. Jest jednym z naszych trzech napastników wraz z Sanchezem i Luisem Suarezem. Każdy będzie miał czas na grę”.

Igor Theodor o Balerdi

„Ma mecz lub dwa poniżej swoich możliwości. Miał problem z barkiem, a potem rozegrał kilka dobrych meczów. Mieliśmy oferty i chciałem, żeby został.”

Igor Tudor o Francku Ribery

„Zawsze był jednym z moich ulubionych graczy. Ma piękno w wykonywaniu swoich gestów. Życzę mu powodzenia w jego podróży, która będzie równie piękna jak ta, którą już znamy.”

Igor Theodor o Nuno Tavares

„To dobry chłopak, profesjonalny zawodnik. Wciąż jest trochę nieśmiały poza boiskiem, ale nie na boisku. Jest świetnym graczem i myślę, że nadal może rozwijać się w niektórych szczegółach, takich jak kiedy i gdzie naprawdę dobrze. Gra. I jeśli poprawi się bardziej, będzie jednym z najlepszych graczy na świecie „naukowiec”.

READ  PSG: Fakty Pochettino na temat tej plotki o Tottenhamie - piłka nożna

Igor Theodor o swojej relacji z fanami

„Zawsze staram się być sobą i wykonywać swoją pracę dla dobra zespołu. Zawsze lepiej być docenianym. Sezon jest długi, trzeba być konsekwentnym i utrzymywać dobrą pracę przez cały sezon”.

Igor Theodor świętuje z Payetem po golu Harita

„Nie, to była tylko emocja, chwila dzielenia się. Widziałam go bardzo szczęśliwego, kiedy się odwróciłam i też byłam szczęśliwa. To był piękny moment wymiany”.

Igor Theodor o swojej technice coachingowej podczas rozmów

„To pytanie jest za długie, będzie dużo do powiedzenia podczas rozmowy. Próbuję przygotować coś do powiedzenia moim x graczom. Jest wiele razy, kiedy możemy porozmawiać przed meczem”.

Igor Theodor oferuje uspokajające wieści od Klausa i Juguinzi

Czy zamierza odzyskać go w środę przeciwko Sportingowi? „tak !”

Igor Theodor o kontuzjach i formie Ajaccio

Mattio Guendouzi otrzymał cios, ale nie jest tak poważny jak Jonathan Klaus, musimy odzyskać ich przeciwko Sportingowi. Z Ajaccio to ważny mecz. Są trzy punkty, które musisz zdobyć, nawet jeśli jest to mecz w pułapkę z ostatnim.

Theodore skończył z Balerdi

Skończyło się dla Leonarda Valerdiego. Do Igora Theodora kilka chwil później.

Valerde w Lidze Mistrzów i szanse na awans

– Ostatnim razem, gdy grałem w Lidze Mistrzów, popełniliśmy wiele błędów. W Lidze Mistrzów jest ciężej, jeśli dasz przeciwnikowi prezent. Sporting dał nam szansę. Wygrana jest najważniejsza, nawet jeśli zagramy jeszcze dwa mecze Cóż. Mamy trzy punkty i możemy myśleć o zakwalifikowaniu się do 1/8 finału.

Balerdi o swoim statusie w OM

„Nie czuję się kluczowym graczem, ponieważ są dobrzy obrońcy. Muszę się zmusić, by zająć miejsce w jedenastce”.

Balerdi wygra na OM

„J’ai parlé avec Bologne, j’ai parlé avec ma famille mais j’ai dit que je voulais rester ici à Marseille. Les gens qui parlent cela m’a fait mal mais je veux jouer à Marseille la y je veuer” Champions Liga.”

READ  [Tir à l'arc] Jeff Henckels, z powrotem do Paryża?

Balerdi za walkę o tytuł z Paris Saint-Germain

„Oui je pense qu’il ya la possibilité. On est proche. On doit continuer de faire toutes les choices bien. Ils sont très forts et on ne peut pas se permettre de perdre points. On doit ggner tous les points possibles et après . „

Valerde na mundialu i reprezentujący wybór Messiego w Argentynie

„Myślę, że Argentyńczycy w ostatniej dekadzie marzyli o tym, aby zobaczyć Messiego, który podnosi Puchar Świata. Każda Argentyńczyk ma nadzieję na zwycięstwo w Pucharze Świata i zobaczenie, jak Messi to robi. Zawsze mam nadzieję, że tam będę, to będzie trudne, ale hej, mam nadzieję, że Argentyna zostanie nagrodzona.”

Balerdi na Mpembie i Bailey

„Słucham ich, ponieważ są świetnymi obrońcami. Samuel Gigot też. Słucham wszystkiego, co mi mówią”.

Balerdi o wkładzie Tudora w obronę

– Pomaga nam i to dobrze. Wiedziałem o tym, kiedy byłem młody. Igor Tudor dzięki swojemu doświadczeniu robi to samo. Tudor daje nam wiele rad dla obrońców.

Balerdi na genialnym początku sezonu dla OM

– Nie ma strachu przed przegraną. Musimy myśleć o meczu po meczu. Musimy myśleć o meczu z Ajaccio. To był bardzo dobry początek sezonu, ale inne zespoły miały niezwykły początek sezonu.

Balerdi o swojej roli z innymi

„Kiedy masz pewność siebie, łatwiej jest pomagać innym. Najpierw muszę mieć pewność, a potem pomagać kolegom z drużyny.

Balerdi na Tudor

– Czuję się lepiej na treningach. Pewność siebie trenera jest bardzo ważna. W tej chwili bardzo mi pomógł. Wiem, że w Weronie zwolnił już piłkarzy, którzy pożółkli i cierpieli w pierwszej połowie. zmiany, którą zrobił przeciwko Lille, nie zdając sobie sprawy, że to ja mogę gwizdać, instynktownie zastąpił mnie przed przerwą.

Balerdi pogratulował Haaland i zaprosił na OM

„To mój przyjaciel z Dortmundu. Jest profesjonalistą, uwielbiam sposób, w jaki pracuje. Obserwowałem, jak to robi i próbowałem zrobić to samo. Byłoby wspaniale, gdyby tu przyjechał, nie byłoby źle”.

READ  Spójrz na pełną karierę Belgijczyka Thomasa Guenona w Red Bull Rampage

Valerde o swojej pozycji w obronie na 3

„Czuję się lepszy w środku, ale kiedy trener prosi mnie, abym grał na lewej lub prawej stronie, muszę to zrobić dla zespołu. Muszę być lepszy na lewej i prawej stronie. W środku czuję się bardzo dobrze, ponieważ mam więcej czasu, aby zobaczyć rzeczy i lepiej pomóc zespołowi. Lepiej mnie zlokalizować. Mam większą kontrolę.

Balerdi w swoich skomplikowanych chwilach

– Teraz czuję się dobrze. Było mi ciężko, ponieważ gram dla mojej rodziny i kibiców. Ale to jest piłka nożna. Słucham mojej rodziny, przyjaciół i kolegów z drużyny. Czuję się bardzo, bardzo dobrze.

Balerdi na OM. kibice

„Jesteśmy na drugim miejscu za Paryżem i musimy pomyśleć o pokonaniu Ajaccio. Ważne jest, aby wygrać, aby walczyć o tytuł. Kibice są dla nas ważni. Gdy stadion jest pusty, trudniej jest, gdy przeciwnik strzeli bramkę. Potrzebujemy tego. nie było dobrze za zamkniętymi drzwiami. Potrzebujemy zwolenników.

Balerdi w obecnej formie

– Czuję się bardzo dobrze. Ostatni mecz był ważny dla mnie i dla zespołu. Potrzebowaliśmy tego. Mój cel był dla mnie bardzo ważny.

Wkrótce ruszy praca Tudora i Balerdiego

Jeszcze kilka minut cierpliwości, zanim Igor Theodor i Leonardo Balerdi przedstawią się prasie. Chorwacki trener i argentyński obrońca przemówią przed powitaniem Ajaccio na Velodrome.

OM chce drugiego biegu z rzędu L1 po wygraniu Angers podczas Dnia 9.

Tłum wraca na ring

Jeśli Velodrome zostanie trafiony za zamkniętymi drzwiami we wtorek wieczorem w Lidze Mistrzów, w sobotę będzie zbyt pełny, aby powitać drużynę z Korsyki.

Dzień dobry wszystkim

Po wygranej w Lidze Mistrzów we wtorek na Velodrome za zamkniętymi drzwiami ze Sporting Portugal (4-1), OM wróciło na swój stadion i swoich fanów w sobotę (17:00), by powitać AC Ajaccio podczas 10. dnia Ligue 1 Ligue 1 Igor Teodor i Leonardo Balerdi Konferencja prasowa w piątek o 14:30.