Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lionel Messi zostaje opluwany w trakcie meczu Argentyny z Paragwajem

Lionel Messi zostaje opluwany w trakcie meczu Argentyny z Paragwajem

Alejandro Bagni/AFP Argentyński napastnik Lionel Messi gestykuluje podczas meczu piłkarskiego eliminacji Mistrzostw Świata FIFA 2026 w Ameryce Południowej pomiędzy Argentyną a Paragwajem na stadionie Mas Monumental w Buenos Aires, 12 października 2023 r. (Zdjęcie: Alejandro Bagni/AFP)

Alejandro Bagni/AFP

Lionel Messi podczas meczu Argentyna–Paragwaj na Estadio Monumental w Buenos Aires, 12 października 2023 r.

Piłka nożna – Jeśli w czwartkowy wieczór reprezentacja Argentyny wszystko szła dobrze, po zwycięstwie 1:0 nad Paragwajem w ramach eliminacji Ameryki Południowej do Mistrzostw Świata w 2026 roku, Lionel Messi miał mały wypadek na trawie na stadionie Monumental w Buenos Aires.

Mistrz świata, który wszedł na boisko z ławki w 53. minucie, został opluwany 30 minut później. Było to dziełem paragwajskiego napastnika Antonio Sanabrii, a Lionel Messi właśnie powiedział mu kilka ostrych słów i odwrócił się.

Zapytany o to po spotkaniu Antonio Sanabria zaprzeczył, jakoby opluł argentyńską gwiazdę. Raporty paryski : »

Ze swojej strony Lionel Messi nie przekazał dziennikarzom paragwajskiego zawodnika. „Nie wiem, kim jest ten facet i nie chcę robić o nim zbyt wiele, w przeciwnym razie byłby wszędzie i stałby się powszechnie znany”.-Ogłosiłeś?

Argentyna w najbliższą środę w czwartej rundzie eliminacji zmierzy się z Peru, po czwartkowej porażce w Chile (2:0).

Zobacz także na HuffPost :