Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Liga Mistrzów – po Inter-Barcelona (1-0): Xavi mówi, że jest „niezadowolony” i „zirytowany” sędziowaniem

Liga Mistrzów – po Inter-Barcelona (1-0): Xavi mówi, że jest „niezadowolony” i „zirytowany” sędziowaniem

Xavi nie jest tak naprawdę znany ze swojego wybuchowego temperamentu. Ale tym razem nawet on skończył we wtorek wieczorem. Po porażce z Inter Mediolan (1:0) na Meazza, trener Barcelony nie mógł powstrzymać gniewu i braku zrozumienia w dogrywce, kiedy sędzia spotkania postanowił nie przyznać rzutu karnego za jego mocną rękę od Denzela Dumfriesa w meczu. pudełko. Asystent wideo, który przez długi czas omawiał procedurę, nie chciał ponownie dzwonić do pana Vincica przed ekranem na skraju trawnika.

Liga Mistrzów

Inter pokonuje Barcelonę i zdobywa cenny sukces

5 godzin temu

Jestem zła i zdenerwowana, nic już nie rozumiemyXavi po spotkaniu zaatakował mikrofony hiszpańskich mediów. Sędziowie powinni zabierać głos i wyjaśniać się. To nie fair. Odchodzą i nic nie mówią, jestem naprawdę wkurzony. Sędzia nie dopuścił gola dla Pedriego tą samą ręką krótko wcześniej, jest to niezrozumiałeTo samo uczucie, co Sergio Roberto.WstydPo tym odcinku.Gol z ręki zabrania nam odmawiania rzutu karnego dokładnie tak samo”, skrucha.

Z zaledwie trzema punktami na liczniku Barcelona już wróciła do muru w tym sezonie C1. Rewanż z Interem w przyszłym tygodniu będzie decydujący. „Zostały nam trzy finały.„Xavi ostrzegł na konferencji prasowej wkrótce potem, ledwo dochodząc do siebie po tym, co ponownie nazwał”.prawdziwy skandal„.

Liga Mistrzów

Xavi, rocznica 2010 i przeciwnicy Mourinho: „Mój zespół nigdy nie będzie miał takiej sytuacji”

Wczoraj o 22:04

liga

Inspiracja Lewandowskiego i Barcelony dotrzymuje kroku

10.01.2022 o 20:51

READ  Turniej ATP Challenger - Busan 2022 - Transmisja na żywo - Wyniki - Majchrzak wybiera faworyta - Informacje sportowe - Skate