Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Liga – Barcelona – przyjechała Barcelona, ​​Xavi unika plotek: „Przyjechałem na wakacje …”

W tej chwili Ronald Koeman nadal jest trenerem Barcelony. Przynajmniej na kolejny mecz, ostatni mecz ligi hiszpańskiej przeciwko Eibarowi, sobota (18:00). I jeszcze? Według hiszpańskich mediów nie można już wykluczyć odejścia holenderskiego trenera, który jeszcze kilka tygodni temu był mało prawdopodobny. Według niektórych źródeł będzie to rozpatrywane w świetle początku sezonu. W jej miejsce wymieniono w szczególności nazwę, tę samą, która była w obiegu kilka lat temu: Xavi Hernández.

Xavi przyjechał na wakacje

Były pomocnik, który obecnie jest trenerem Al Sadd, niedawno przedłużył kontrakt z Doha do 2023 roku. Jednak klauzula pozwoliłaby mu na darmowy wyjazd do Barcelony, gdyby kataloński klub go o to poprosił. W poniedziałek Xavi przyleciał do Barcelony, a lokalni dziennikarze spodziewali się, że Xavi przybędzie na lotnisko. „Nie wiem, przyjechałem tu na wakacjeOstrzegł, że od dwóch lat nie postawił stopy w Katalonii.

Liga

Allegri, który zastąpił Zidane’a, pojawił się tor Pogby

10 godzin temu

Czy Laporta powinna zwolnić Komana? Barcelona jest mniej dominująca, ale bardziej żywa

Uzgodniliśmy, że po zakończeniu turnieju ponownie porozmawiamy (z prezesem Laportą, redaktorem)Uświadamia sobie, że wiatr wyraźnie go obrócił. A kiedy Xavi jest w pobliżu …

Liga

W ten sposób: według katalońskiej prasy odejście Comana uzyskało „99%”

10 godzin temu

Liga

„To kłamstwo”: Zidane zaprzecza ogłoszeniu swojego odejścia z Realu Madryt

21 godzin temu

READ  Conference League: Gantois mimo porażki w Szczecinie zakwalifikował się do baraży