Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lidl wypuszcza limitowaną wiertarko-wkrętarkę akumulatorową w kolorach tagu.  To szalone ceny, ale uwaga, nie wystarczy dla wszystkich!

Lidl wypuszcza limitowaną wiertarko-wkrętarkę akumulatorową w kolorach tagu. To szalone ceny, ale uwaga, nie wystarczy dla wszystkich!

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Lidl: Odkryj moc profesjonalnej wiertarki w przystępnej cenie

Chcesz zafundować sobie niedrogą wiertarko-wkrętarkę akumulatorową? Wkrętarka z Lidla to doskonałe rozwiązanie.

Zapewnia profesjonalną wydajność, dużą moc i wyjątkową trwałość za więcej niż uczciwą cenę.

Dodatkowo jest to limitowana edycja w kolorach Lidla, dostępna tylko w 20 000 egzemplarzy w całej Francji! Będzie dla każdego!

© Lidla

Praktyczna i wydajna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Wiertarko-wkrętarka z Lidla to doskonały wybór dla osób poszukujących mocnej, kompaktowej i funkcjonalnej wiertarki w przystępnej cenie.

Wiertarka Lidl ma zasilanie 20 V i 2 regulowane prędkości wrzeciona w zakresie od 0-430 obr./min do 1500 obr./min na prędkości 2.

Cechy

Wiertarko-wkrętarka Lidl 20V to limitowana edycja 20 000 sztuk.

Zestaw zawiera wiertarko-wkrętarkę, ładowarkę 2,4 Ah i akumulator 20 V (2 Ah).

Jest kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami serii PARKSIDE X 20V TEAM.

Ma dwie prędkości (0-430 obr./min i 0-1500 obr./min), zakres mocowania uchwytu od 1,5 do 13 mm, moment obrotowy 25+1 i może wiercić w drewnie do 30 mm i metalu do 13 mm.

Data wyjścia

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, wiedz, że będziesz musiał poczekać do przyszłego czwartku.

W rzeczywistości Lidl zaoferuje do sprzedaży swój zestaw zapasów w ilości 20 000 egzemplarzy w czwartek 9 lutego 2023 r. w swoich sklepach we Francji, więc uważaj!

Mocna i trwała konstrukcja

Bezprzewodowa wiertarko-wkrętarka Lidl została stworzona z myślą o trwałości.

Posiada solidną i dobrze przemyślaną metalową konstrukcję, zbudowaną tak, aby wytrzymać lata intensywnego użytkowania.

Wiertarka Lidl Driver ma również uchwyt, który może pomieścić bity i elementy o różnych średnicach, co zapewnia dużą wszechstronność.

Wreszcie jest wyposażony w regulowany wariator prędkości, który pozwala ustawić prędkość obrotową w zależności od materiału i rodzaju wykonywanej pracy, wiercenia lub wkręcania.

Będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem na co dzień. Idealne do wyposażenia się w narzędzia, gdy masz napięty budżet, to narzędzie będzie Ci towarzyszyć na wszystkich budowach i zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z majsterkowaniem!

READ  Dziewięć miesięcy użytkowania, dziewięć miesięcy frustracji

Wkrętarka za mniej niż 60 euro

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Lidl to doskonały wybór dla osób poszukujących tego typu narzędzia w przystępnej cenie.

Bezprzewodowa wiertarko-wkrętarka Lidl Colors została zaprojektowana tak, aby zapewniać profesjonalną wydajność przy stosunku jakości do ceny, który przewyższa wszystkich konkurentów za jedyne 59,99 €.

Ta bezprzewodowa wiertarko-wkrętarka to doskonały wybór dla początkujących majsterkowiczów i profesjonalistów, którzy chcą wyposażyć się po niższych kosztach.

Zachwyci również fanów i pasjonatów marki Lidl, gdyż jest to rzadka edycja limitowana.

Podsumowując

Bezprzewodowa wiertarko-wkrętarka Lidl to mocna, kompaktowa i wytrzymała wiertarko-wkrętarka w przystępnej cenie w limitowanej edycji. Oferuje profesjonalne wykonanie i dużą wszechstronność w bardzo dobrej cenie. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Lidl to doskonały wybór dla początkujących majsterkowiczów, profesjonalistów oraz fanów marki, którzy lubią kolekcjonować limitowane edycje marki.

Bądź przygotowany 9 lutego, nie starczy dla wszystkich!

Artykuły na ten sam temat