Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lidl wprowadza na rynek idealną torbę na drugie śniadanie do pracy lub na piknik – Tuxboard

Lidl wprowadza na rynek idealną torbę na drugie śniadanie do pracy lub na piknik – Tuxboard

Latem Lidl wprowadza na rynek niezbędny produkt, który możesz zabrać ze sobą na udane wycieczki!

Tego lata nie wybieraj się na piknik bez tego chłodniejszego plecaka z Lidla, który utrzyma Twoje jedzenie w niskiej temperaturze. Nawet podczas upałów!

Ciesz się pięknym i idealnym sezonem z Lidlem

Sezon letni wraca do działania. Za kilka miesięcy, ku wielkiej radości niektórych, będziemy mieli lato. Nareszcie nasze dni przyniosą długo oczekiwane, cieplejsze temperatury. Poza tym na horyzoncie widać już wakacje.

Jeśli chodzi o Lidla, w połowie sezonu pojawia się coraz więcej nowych produktów. Jest naprawdę mnóstwo rzeczy, których nie można przegapić Miłej wiosny. Ale także, aby rozpocząć przygotowania do pięknego lata.

21 czerwca nastąpi oficjalny powrót lata. Marka oferuje obecnie wszystko, co ma na swoich półkach, abyśmy mogli maksymalnie wykorzystać ten okres.

Wraz z powrotem słonecznych dni. Grille wróciły do ​​użytku. Przyjdź i wybierz w Lidlu to, co Ci odpowiada, spośród szerokiej gamy modeli. Jak ten wiszący grill, którego system umożliwia równomierne grillowanie potraw.

Poszukaj także idealnego rozwiązania, dzięki któremu w domu nie pojawi się rój komarów. Zainstaluj tę plisowaną moskitierę w swoim domu, tworząc naturalną zasłonę.

Na aperitif i zawsze zimne napoje poznaj także kostkarkę do lodu o pojemności 2,2 litra. Wyprodukowanie kilkudziesięciu kostek lodu zajmuje tylko kilka minut.

Ważne jest, aby dowiedzieć się, jak przechowywać żywność w chłodzie latem. Zwłaszcza, gdy wyjeżdżamy Na spacerze lub na spacerze. Właściwie powinieneś być w stanie przechowywać własne jedzenie w idealnych warunkach.

To właśnie oferuje Ci Lidl ze swoją izolowaną torbą aktualnie sprzedawaną przez tę markę. Piękny i łatwy w użyciu, pozwala na pobieranie posiłków i utrzymywanie ich w odpowiedniej temperaturze przez wiele godzin.

Lidl przedstawia idealny plecak na lodówkę, który można zabrać na plażę lub na piknik!Lidl przedstawia idealny plecak na lodówkę, który można zabrać na plażę lub na piknik!

Lidl przedstawia idealny plecak na lodówkę, który można zabrać na plażę lub na piknik!

Idealna torba na pikniki.

Popatrz na to Mini torba termoizolacyjna ERNESTO® Do przechowywania całego jedzenia na piknik.

READ  Samsung Galaxy Tab S5e to teraz „tablet w przystępnej cenie”

Produkt ten to kompleksowe rozwiązanie dla osób dbających o swoją dietę i poszukujących wygody w codziennym życiu. Ten plecak to nie tylko prosty izolowany model, jaki widzisz wszędzie.

Ma coś więcej niż inni. W tym ostatnim znajdują się pojemniki do przechowywania żywności. Ma to we wszystkim Cztery pudełka na lunch Który idealnie pasuje do głównej komory. Doskonale radzi sobie również z myciem w zmywarce.

Ułatwiają transport posiłków. Ponieważ zamiast pomieszać wszystko w torbie, wszystkie zostaną oddzielone, aby uniknąć wypadków. Mała kompaktowa torba z Lidla Wymiary 20,5 x 20 x 18 cmPosiada również praktyczny uchwyt. Dodatkowo regulowany i odpinany pasek na ramię, który ułatwia transport.

W opinii klientów Lidla jest to produkt dający pełną satysfakcję. „Bardzo praktyczny kosz z pięknym wykończeniem”– zeznaje klientka sklepu internetowego Lidl. „Naprawdę świetna torba termoizolacyjna na przekąskę w pracy lub w podróży”To dodaje kolejnego kupującego.

Bez dalszej zwłoki udaj się do sklepu dyskontowego i zgarnij ten produkt w promocji Cena to jedyne 11,99 euro.