Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lidl obniża ceny dzięki wspaniałej szklarni dla miłośników roślin!

Lidl jest gotowy na lato. Marka dyskontowa zawsze wie, jak zadowolić swoich klientów. Niemiecka marka od kilku tygodni korzysta z czasu letniego. LIDL oferuje już kilka referencji do użytku zewnętrznego. Temperatury rosną, ale ceny nie! W sklepach można znaleźć coś do pielęgnacji zewnętrznej, np. myjkę wysokociśnieniową.. Ten ma prawie niewiarygodnie ograniczoną podaż. Taki właśnie prezent LIDL daje swoim klientom. Dodatkowo na letnie posiłki, z rodziną lub przyjaciółmi, są też grille. Niezależnie od tego, czy to węgiel, czy gaz, LIDL daje Ci wybór. Wraz z powrotem ogrodnictwa nadchodzą również słoneczne dni. Jeśli chcesz przygotować sadzonki, wyhodować materiały aromatyczne lub po prostu zapewnić idealne warunki dla wszystkich swoich roślin, szklarnia jest tym, czego potrzebujesz!

Greenhouse Parkside, aby zadbać o swoje rośliny

Lidl oferuje Ci szklarnię PARKSIDE. Idealnie nadaje się do ogrodnictwa bez zmęczenia. Zapewnia idealne warunki do wzrostu roślin dzięki okienku wentylacyjnemu. Posiada zapięcie na rzep. Szklarnia PARKSIDE jest całkowicie odporna na złą pogodę i promienie ultrafioletowe. Montaż jest bardzo prosty. Odbywa się to bez śrub. LIDL zawiera 16 palików i kabli, aby zapewnić utrzymanie konstrukcji na miejscu. Wszystko, co musisz zrobić, to związać go bezpiecznie po zainstalowaniu, aby chronić Cię w szczególności przed wiatrem. Zewnętrzny panel z tkaniny jest odporny na rozdarcie. Wewnątrz znajdziesz nie mniej niż cztery duże półki gotowe do przechowywania twoich przyborów. Każda półka wytrzymuje maksymalne obciążenie 20 kg. To pozwoli ci bez obaw instalować farmy.

Szklarnia LIDL PARKSIDE jest idealna dla Twoich roślin.

LIDL wyposażył wejście w zamki błyskawiczne, aby zapewnić dobre uszczelnienie. Paski utrzymują drzwi owinięte podczas pracy w pomieszczeniach. Ta szklarnia Parkside ma wymiary 140 cm x 200 cm x 140 cm. Dzięki temu zapewnia bardzo wygodne dopasowanie. Nie będziesz miał problemu z pracą nad tym, aby zadbać o swoje rośliny. Po tym wszystkim ogrodnik w tobie będzie chciał rozpocząć kilka nasadzeń! LIDL oferuje szklarnię PARKSIDE w wyjątkowej cenie 64,99 €. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami w asortymencie, aby samodzielnie się ubrać. LIDL ma również świetny kompost na półce, który byłby idealny do recyklingu odpadów organicznych. Dodatkowo otrzymasz najlepsze surowce dla swoich roślin w szklarni! Pełne koło !

READ  Polska: z Odry wydobyto 100 ton martwych ryb