Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Liban wyróżnia się w Polsce

Wybór libańskiej reprezentacji w piłce nożnej (mieszanka piłki nożnej i tenisa stołowego) na Mistrzostwach Świata odbywających się w Polsce w ich pierwszym udziale w dużej międzynarodowej imprezie zaznaczył się udziałem 63 krajów, co zaowocowało awansem Cedry w azjatyckich i międzynarodowych rankingach ustanowionych przez Międzynarodową Federację Dyscypliny. Tym samym Liban zajmuje obecnie pierwsze miejsce w Azji i piąte na świecie pod względem singli kobiet. W singlach mężczyzn kraj ten zajmuje pierwsze miejsce w Azji i 17. na świecie. W deblu mężczyzn zajął pierwsze miejsce w Azji i dziewiąte na świecie. Wreszcie, w deblu mieszanym, Liban zajmuje drugie miejsce w Azji i 17. na świecie.

Reprezentacja zajęła również trzecie miejsce na świecie pod względem rozwoju i postępu oraz pierwsze na świecie pod względem liczby zawodników, trenerów i sędziów, którzy uzyskali certyfikaty Międzynarodowego Związku Piłki Nożnej. Ponadto Qassem Al-Hassan i Shadi Ghanem prowadziły mecze mistrzostw świata, które zostały wysoko ocenione przez Komisję Sędziowską i dlatego zostały wybrane do prowadzenia finału gry podwójnej kobiet.

Tak więc Teqball jest sportem łączącym piłkę nożną i tenisa stołowego. Jest rozgrywany przy stole podobnym do zawodów tenisa stołowego przy użyciu piłki nożnej. Zawodnik może dotknąć piłki trzy razy przed oddaniem jej do przeciwnika stopą lub głową.

Wybór libańskiej reprezentacji narodowej w piłce nożnej (mieszanka piłki nożnej i tenisa stołowego) na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Polsce, zaznaczył się w pierwszym udziale w dużej międzynarodowej imprezie przez udział 63 krajów, co doprowadziło do postęp kraju Cedrów w azjatyckich i międzynarodowych klasyfikacjach ustanowionych przez Federację.

READ  Football League 1 – Homofobia: Olivier Royer „boi się” podczas słuchania piosenki L'Equipe du Soir