Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Letnia wyprzedaż 2021 – naprawdę dobre oferty na smartfony i zegarki z łącznością

Chcesz podarować (sobie) nowy smartfon? Okres letniej wyprzedaży daje możliwość do wtorku 27 lipca. Uważaj jednak, aby nie popełnić błędu w formularzu, ale także w złych wskazówkach. Nie dlatego, że taki produkt został wprowadzony na rynek w dzisiejszych czasach komercyjnej działalności, jest to koniecznie świetna okazja. Jak sortować pszenicę od plew wśród wielu „ofert” dostępnych na Amazon, Fnack, Dart, Boulanger, SeaDiscount i innych witrynach e-commerce? Nasi eksperci ds. mobilności przeprowadzili kilka ofert, aby określić najlepsze, prawdziwe i dobre oferty dla Ciebie w tej chwili. Pamiętaj, że ten wybór jest okresowo aktualizowany, więc zachęcaj do częstego odwiedzania go.

Smartfony poniżej 500 euro
Smartfony o wartości ponad 500 euro
inteligentne zegarki

Smartfony poniżej 500 euro

Realme 6, oceniony na 3 gwiazdki podczas testów nieco ponad rok temu, został oceniony pod kątem znacznych niedociągnięć w obrazach z doskonałą autonomią (22 godziny i 25 minut w naszym teście SmartViser), bardzo dobrym panelem IPS i ponad prawidłowe wykonanie.

Darty wyróżnia się prezentując Xiaomi Mi 10T Pro w cenie 479 euro, do którego dodano ofertę zwrotu 100 euro. Aby z niego skorzystać, wystarczy kliknąć ten link i wypełnić wymagane informacje.

Smartfony powyżej 500 euro

iPhone 12 mini jest prezentowany jako wysokiej klasy mały smartfon. Ma wszystko, od dużego wyświetlacza Oled, tego samego chipa i tych samych modułów obrazu, co jego bracia, ale ma tylko 13,7 cm wysokości.

Z pięknym 6,1-calowym wyświetlaczem Oled, dobrą żywotnością baterii, perfekcyjnym wykończeniem i doskonałą wydajnością, iPhone 12 to bez wątpienia smartfon z najwyższej półki.

Dzięki Find X3 Pro, Oppo prezentuje w pełni funkcjonalny i kontrolowany smartfon. Jego wydajność jest doskonała, jego ekran jest świetny, a jego obrazy są świetne i udane.

Połączone godziny

W przypadku Watch Series 5 Apple jest zadowolony z dodania funkcji Always-on. Dyskretna funkcja, ale ważna, ponieważ sprawia, że ​​korzystanie z Apple Watch jest znacznie płynniejsze.

READ  Czterech astronautów z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej powraca na Ziemię promem SpaceX