Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Les Blues wyrównali z La Roguita

Podczas gdy France Espoirs miało imponującą passę 14 meczów bez porażki, zawodnicy Sylvaina Ripolla byli zmuszeni rzucić broń po ogromnej towarzyskiej porażce w zeszłą sobotę w Leicester przeciwko Young Lions (0-4). Trzeba było więc zacząć prawą nogą, na własnym boisku po stronie Van, przeciwko La Rojeta. Mohamed Semakan był kontuzjowany i musiał ustąpić miejsca Castillo Lukibie w tym spotkaniu, podczas gdy Michael Ulis był zawodnikiem, którego trójkolorowy trener trzymał w pomocy i ataku. Enzo Lovey, Han-Noah Masengo, Amin Guiri, Bradley Barkola i Arnaud Kalimuendo rozpoczęli mecz jako starterzy.

Co dalej z tą reklamą?

W ostatniej rozgrzewce przed mistrzostwami Europy do lat 23 Les Bleuets zdominowali mecz i piłkę od samego początku. Niespokojny ze swojej strony Yasser Laroussi proponował swoim kolegom wiele rozwiązań, ale młodzi hiszpańscy strzelcy nie dali się zdestabilizować i za każdym razem odnajdywali show. Po pierwszym kwadransie Hiszpania stopniowo zyskiwała przewagę nad stopniowo wycofującymi się Beloitami. Pół godziny po rozpoczęciu meczu Michael Ulis po ataku w plecy wpadł w pole karne przeciwnika, ale sędzia nie drgnął mimo skarg Tricolor (31).

czytać
Przeżyj ponownie fantastyczny remis pomiędzy Les Bleuets i La Rojita (0-0)

Lepiej po przerwie

Tuż przed przerwą Alex Baena znalazł Arnau Martíneza, którego powrót do zdrowia wleciał na trybuny. Mimo tych obaw, po dość nudnej pierwszej tercji, obie drużyny wróciły do ​​szatni. W drugiej połowie obie drużyny grały cios za cios. La Rojita stworzył podwójną szansę, gdy ich kapitan Abel Ruiz potknął się o Illana Mesliera (48. miejsce). Kilka minut później Bradley Barkola tym razem potknął się o Arnau Tenasa (52.), a następnie hiszpański bramkarz miał dostać otwarcie pod groźbą Arnauda Kalimuendo (54.). Amine Koueiri z kolei znalazł kąt strzału pod dachem, ale jego strzał przeleciał nad klatkami (58. miejsce).

Kiedy fałszywy rytm zaczął się ustalać, Arnau Martínez uderzył głową, kończąc swój bieg na prawym słupku francuskiego bramkarza (68.), który wykonał nowy pokaz nogą, aby zachować czyste konto przeciwko Juanowi Mirandzie ( 83.). ). Po tym, jak burza minęła, Blueberries stworzyli ostatnią szansę dzięki Matthisowi Abline, ale John Pacheco poświęcił się, stawiając swoje popiersie w opozycji do swojego w trójkolorowym uderzeniu Jokera (86. miejsce). Przypominamy, że France Espoirs rozegra zaplanowane na koniec sezonu Euro w dniach 21 czerwca – 8 lipca w Rumunii i Gruzji. W grupach Les Bleuets zmierzy się z Włochami, Szwajcarią i Norwegią.

pub. the
aktualizować