Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Laure Manaudou i Jérémie Ferrero zerwali, a ich oficjalne występy na zdjęciach

Laure Manaudou i Jérémie Ferrero zerwali, a ich oficjalne występy na zdjęciach

Napisane przez Louise Martin | redaktor

Koh Lanta, Les Marseillais Ale też żonata z pierwszym spojrzeniem… Louise Martin to osobowość telewizyjna, która w wolnym czasie próbuje odtworzyć podziwiane przez siebie ciasta przed najlepszym cukiernikiem… Ale niebieski fartuch jest mało prawdopodobny wygrać! Portale społecznościowe nie mają dla niej tajemnic, najświeższe informacje i najnowsze oferty, ona zna je wszystkie. Przygląda się życiu Twoich ulubionych gwiazd i bardzo podziwia stroje Nicky Doll w Drag Race France. Trochę zabawy na szyi

Od kilku lat Laura Manudo i Jérémie Ferrero bardzo się kochają. Jeśli ich piękna historia miłosna nie jest już aktualna, w przeszłości obie gwiazdy zorganizowały kilka boskich wystąpień publicznych ku uciesze fotografów: dowody na to!

Laure Manaudou i Jérémie Ferrero zerwali, a ich oficjalne występy na zdjęciach

Reszta po ogłoszeniu

Laure Manaudou to jedna z najpopularniejszych sportsmenek swojego pokolenia! O ile jego życie zawodowe często znajdowało się w centrum uwagi mediów, o tyle życie prywatne często budziło ich ciekawość. Po rozstaniu z Fredericiem Bousquetem, z którym miała córkę Manon (2010), 37-letnia była pływaczka poślubiła Jérémiego Ferrero sześć lat temu. Z ich miłości w latach 2017 i 2021 narodziło się także dwóch synów.

Jak ujawniono paryski W niedzielę 21 kwietnia słynny piosenkarz, ku zaskoczeniu wszystkich, ogłosił rozstanie z matką swojego potomstwa. Dzieje się tak dzięki jego nowej piosence pt pożegnanie Które okaże się o północy, gdy 34-letni ojciec ujawni, że poszli różnymi drogami.

W ciągu kwadransa moja temperatura osiągnęła 40 stopni Celsjusza. Trzęsłam się, ale zarejestrowałam to. A następnego dnia nie bardzo pamiętam, co zrobiłem… i posłuchaliśmy tego jeszcze raz: O tak, to jest mocne!” powiedział wielki przyjaciel Flo Delavega. „To było przyjemne uczucie i miało działanie terapeutyczne. Jako osoba, która jest dość introwertykiem, w pewien sposób uwolniło mnie to od blokady. Poprzez swoją sztukę Jérémie Ferrero pozwala swoim uczuciom przemawiać z całkowitą przejrzystością.

READ  Polacy, przyjechali praktykować swoją działalność zawodową w Aigilon

Moja mama i tata pozostają przyjaciółmi

Piosenka (Farewell, przyp. red.) jest niemal słowo w słowo tym, co powiedziałam moim dzieciom, kiedy oznajmiłam im to wraz z Laure. Moja mama i tata pozostają przyjaciółmi i nadal będziemy zespołem. Była miłość, która cię stworzyła i była miłość, która cię wychowała, jest inna, ale równie potężna„, zauważyła gwiazda, która to potwierdza”data„Z Laure Manaudou”To nie koniec„.”Robimy to inaczej„.

W Basenie Arcachon dawne gołąbki osiedliły się, aby wychować swoje anioły z dala od wścibskich oczu. W Landes Jérémy Frérot otworzył także restaurację: Pstacle, w porcie La Teste de Buch! Ku uciesze swoich fanów piosenkarka i Laure Manaudou często robiły sobie wspólne zdjęcia podczas ważnych wydarzeń. Nie sposób zapomnieć ich występu na trybunach Rolanda Garrosa podczas finału międzynarodowego turnieju tenisowego organizowanego w Paryżu w 2015 roku.

W tym samym roku duet dał upust swoim emocjom na czerwonym dywanie w Palais des Festivals w Cannes. Niedawno Laure Manaudou i Jérémie Ferrero wyglądali na bardzo uśmiechniętych na planie Sekretna piosenka Główna prezentacja TF1. Możliwość zaprezentowania świetnego linku, jak pokazano w naszym pokazie slajdów.