Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Anthony Collette o swojej przyszłości w „Dancing with the Stars”: „Musisz myśleć o pieniądzach!”

Anthony Collette o swojej przyszłości w „Dancing with the Stars”: „Musisz myśleć o pieniądzach!”

Anthony Collett nie zna języka drewna! Od kilku tygodni popularna tancerka z Taniec z gwiazdami Organizują życie na platformie Twitch, podczas którego odpowiadają na pytania internautów i opowiadają o kulisach występu TF1. Na przykład po zeszłotygodniowych ćwierćfinałach Anthony Collette ujawnił obiecujący wybór Natashy St-Pierre: „SKilka osób z produkcji powiedziało mi: „Słuchaj, Anthony, jesteś z Natashą St-Pierre i w serialu nie zajdziesz daleko. Dostaniesz cztery premie. Jeśli zrobisz pięć premii, to za dużo .”„.

„Zawsze są niespodzianki”

Nie wygramy z wielu powodów, tak właśnie jest, to jest telewizja. Kto wie, może zawsze zdarzają się niespodzianki. Ale trzeba będzie to przegłosować„, on dodał, po czym odniósł się do montażu programu, który przechodzi do momentu, w którym wspierał Keionę podczas tej tyrady przeciwko Chrisowi Marquezowi. W tę sobotę, 20 kwietnia 2024 r., podczas swojego ostatniego występu na żywo Anthony Collette wyraził radość z dotarcia do finału po raz pierwszy od sześciu lat i nie krył zdumienia i dumy z postępów, jakie poczynił piosenkarz, który „Jedyny„Finalista tego sezonu, który nigdy wcześniej nie tańczył.

„Nie mam żadnych tabu, jeśli chodzi o pieniądze”.

W komentarzach, które przeczytał na żywo, Kontuzjowany tancerz nawiązał do pytania, które zadaje sobie wielu widzów: czy wróci do DALS w przyszłym roku? „Tak ! No cóż… potem wszystko zależy od wynagrodzenia, a potem od tego, co bierzesz! Oczywiście trzeba myśleć o pieniądzach! Nie mam żadnych tabu jeśli chodzi o pieniądze, jest mi to obojętne. Wszystko zależy od tego, od pory roku i tego, jak się prezentuje. Ponieważ wcześniej dużo rozmawiamy z produkcją i zobaczymy, jak przebiegnie sezon– Odpowiedział Anthony Collette.Ale tak, tak! naturalnie. Nie wolno nam o tym zapominać Taniec z gwiazdamiTo wciąż dla mnie wielka zasługa, że ​​ludzie mnie znająZakończył swoje wystąpienie podkreśleniem motywacji pozostania w programie, nie podał jednak szczegółów na temat obecnego stanu jego relacji z ekipą produkcyjną.