Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

L1: Paryż SG-Metz, formacje

Parc des Princes nie jest najlepszym miejscem na świecie do gry w jego utrzymanie w Ligue 1, ale przeciwko PSG Metz będzie musiał uderzyć w sobotę (21:00, Prime Video), w ramach ich 38. i ostatniego dnia. Na nieszczęście dla Garnets, Mauricio Pochettino będzie mógł skompletować swój rekordowy zespół: kontuzjowani zostali jedynie Kurzawa, Draxler, Paredes i Icardi, natomiast Dagba i Dina Ebimbe nie zostali wybrani. Ponieważ znajduje się bardziej niż kiedykolwiek w centrum uwagi ze względu na swoją, jeszcze nieoficjalną, decyzję o kontynuowaniu pracy w Paris Saint-Germain (Popatrz tutaj), jasne jest, że Mbappe jest kluczowym graczem, podobnie jak Di Maria w jego pożegnaniu. Kimpembe został wyrównany w nietypowej pozycji lewego obrońcy.

Podczas tego kluczowego spotkania swojego zespołu Frédéric Antonetti będzie musiał zrezygnować z usług de Preville’a w zawieszeniu, Capeta, Santononsa, Amadou i Ndorama, kontuzjowanych, a nawet Odola i Magy, wciąż w fazie rekonwalescencji. Oto skład obu drużyn.

Paryż Saint-Germain : Navas – Hakimi, Marquinhos (c), Ramos, Kimpembe – Danilo, Verratti – Di Maria, Messi, Mbappe, Neymar.

Metz : Caillard – Mikelbrencis, Bronn (c), Kouyaté, Kana-Biyik, Candé – Pajot, Traoré, Sarr – Boulaya, Lamkel Zé.

Śledź progresję wyniku i nazwiska strzelców na żywo na Maxifoot Live-Score.

wygląd zewnętrzny od zespołu

% wygranych razy63% – 16%
Celerekord / mecz2.18 – 0,92
Celewymiana / gra0,98 – 1,68

wygląd zewnętrzny od zespołu

Statystyki dla wszystkich zawodów

Przeczytaj 14 991 razy – Napisane przez Roman Lanthium 21 maja 2022 o 20:11.


READ  Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 – Da Costa o nieobecności karate w 2024: „Estanguet też tam był, wie, przez co przechodzimy”