Kwalifikacje do Euro 2024: Polska potwierdza, Słowenia i Dania się cieszą – Euro 2024 – Eliminacje

Słynny szampański futbol Fernando Santosa.

Wyspy Owcze przez długi czas wierzyły, że osiągnęły wyczyn dzisiejszego wieczoru. Ponad 70 minut, Teren Nieustannie stawiał opór rosnącemu polskiemu przypływowi. Dopiero rzut karny Lewandowskiego, po którym padł drugi gol, przekreślił marzenie podopiecznych Eriksena (0-2). Dzięki zwycięstwu Polacy całkowicie resetują się w zdominowanej przez Czechy grupie E. Wciąż niepokonany Sucek i jego zespół nie mogli osiągnąć nic lepszego niż drugi (1:1) remis z Albanią. Czerny rozpoczął grę, zanim Bajrami zdążył stracić punkt Gotuj i Jinde.

W meczu Litwa – Czarnogóra (2:2) wszystko rozstrzygnęło się w ciągu ostatnich dwudziestu minut. Poulaskas otworzył wynik w 71. minuciemi Przed pozwoleniem Krstovichowi i Savicowi Harabri Sokoli Objąć prowadzenie. Cernich wyrównał w 94. minucie, a Czarnogóra poszybowała ku zwycięstwu.mi. Remis, który nie podobał się obu zespołom – czwarte Węgry, trzecia Czarnogóra – nie skorzystał na porażce Serbów, drugich u siebie z Węgrami, zajmującymi obecnie pierwsze miejsce w tej grupie G (1-2). Varga i Orban odpowiedzieli na wczesną wersję SCC Szalaia.

W grupie H Słowenia z Irlandią Północną (4:2) i Dania z San Marino (4:0) doskonale odpowiedziały na pierwsze zwycięstwo Finów na murawie Kazachstanu. Dublet Sporara oraz gole Cesko i Stojanovica pozwoliły Słoweńcom wyprzedzić trzeciego w grupie Duńczyka, trzy punkty za drugą Finlandią. Podopieczni Hjulmanda mogli polegać na karmelkach Højbjerg, Mæhle, Wind i ostatnim kontrataku Di Maio, aby z łatwością kontrolować San Marino.

Serenissima Nie spadnie więc z ostatniego miejsca w rankingach FIFA.

Finlandia Dania Prognoza: Analiza meczów eliminacji Euro 2024, kursy i prognozy

READ  Trudeau zakończył swoją europejską trasę w Polsce, ogłaszając sankcje wobec Moskwy