Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Który rozdział wybrałbyś na początek w Diablo 4? -Diablo IV

Premiera Diablo 4 2 czerwca we wczesnym dostępie i 6 czerwca dla graczy z całego świata. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to stworzyć postać. Tak, ale póki co, którą klasę wybrać na początek w Diablo IV? To doskonałe pytanie, na które postaramy się odpowiedzieć!

Weź poniższe elementy jako podstawę do zastanowienia się, którą klasą grać. Równowaga będzie się szybko rozwijać w nadchodzących dniach i tygodniach, a słabe wyniki klasy w solo mogą być znacznie większe niż w ciągu kilku miesięcy.

Najważniejsze jest, aby wybrać zajęcia, które chcesz, jednocześnie sprawdzając, czy pasują do twoich ulubionych zajęć. Jeśli nigdy nie grałeś w Diablo i już wiesz, że masz kilka godzin do poświęcenia na D4, Druid może nie być idealnym wyborem. Magik może być lepszą opcją.

Którą kategorię wybierasz?

the barbarzyński Jest to domyślny wybór dla graczy, którzy chcą być w samym środku walki i zadawać ciosy we wszystkich kierunkach. W Diablo IV nadal tak jest, a wersja Trombe jest obecnie najlepsza. Od momentu, gdy uzyskasz dostęp do umiejętności i ją ulepszysz, wszystko zniszczysz. To samo stanie się na wysokich poziomach, jeśli zdobędziesz określone przedmioty. Barbarzyńca jest bardzo ruchliwy i grupy bardzo go cenią, zwłaszcza za jego odgłosy. Z drugiej strony barbarzyńca nie jest pozbawiony wad. Jest bardzo powolny na najwyższym poziomie i obecnie brakuje mu wyboru w kompilacjach HL. Trąba wodna jest tak skuteczna, że ​​nawet jeśli inne są wykonalne (Młot Starożytnych, Ciernie), na razie skupiamy się na tej zdolności. Dla zwykłego gracza klasa jest fajna, ale wymaga osiągnięcia pewnych poziomów, aby stać się naprawdę brutalną.

the kapłan Jest to kategoria o dwóch twarzach. Na wysokich poziomach przoduje dzięki zdolnościom zdolnym do zadawania ogromnych obrażeń potworom i bossom. Ponadto, jeśli zamierzasz grać na imprezie, zostaniesz powitany z otwartymi ramionami, ponieważ masz kilka brutalnych wzmocnień, w tym zmniejszających otrzymywane obrażenia. Z drugiej strony wzrost poziomu będzie dłuższy. Druid nie jest szczególnie szybki i musi osiągnąć określony poziom, aby odblokować swoje główne umiejętności. Projekty Pulverize i Tornado świetnie nadają się do rozpoczęcia przygody. Jednakże, jeśli jesteś zwykłym graczem, który lubi wybierać swoje umiejętności na podstawie wyczucia, Druid nie jest zalecany.

READ  40 satelitów ont été détruits par une tempête solaire

the nekromanta Jest dobrą postacią. Jego zdolności oparte na kościach są doskonałe, zwłaszcza Włócznia z Kości, która może zniszczyć wszystko na swojej drodze. Na wysokich poziomach Bone Spirit może odnieść sukces, a gracze, którzy wybiorą Necro, bez wątpienia będą zadowoleni ze swojego wyboru. Z drugiej strony postać jest bardzo powolna w swoich ruchach. Ponadto jest całkiem oczywiste, że konstrukcje oparte na kościach wyprzedzają inne i należy o tym wiedzieć, na przykład przed przystąpieniem do gromadzenia krwi. Jeśli jesteś początkującym graczem w Diablo, to jest to postać, która wbrew temu, co na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, jest bardzo łatwa do nauczenia i nie będziesz miał problemu z zabijaniem wrogów przez kilkadziesiąt godzin. Godziny rozgrywki.

the czarownik Jest chyba jedną z najbardziej zrównoważonych klas w grze, wszystko robi dobrze. Szybko się poziomuje, może być również skuteczny na wysokim poziomie. Początkujący uznają to za idealny wybór, gdy walczysz na odległość, a wiele umiejętności działa bardzo dobrze. Konfiguracje łańcucha pioruna i ściany ognia są świetne, podobnie jak hydry. Zimno może być trochę w tyle. Będziesz mógł dość szybko awansować, a teleportacja wciąż jest hitem wśród graczy. Krótko mówiąc, nie ma niebezpieczeństwa popełnienia błędu przy tworzeniu kreatora.

the złodziej Ciepłe i zimne uderzenia. Nie ma konkurencji, jeśli chodzi o szybkie poruszanie się. Ponadto może bardzo szybko awansować dzięki swoim potężnym zdolnościom, takim jak Sneaky Blades. Jego pułapki również działają cuda, a złodziej wykorzystuje swój doskonały obszar działania. Krótko mówiąc, jego DPS jest niesamowity. Z drugiej strony gra klasowa staje się coraz trudniejsza na wysokim poziomie ze względu na brak obrony. Będziesz musiał nauczyć się, jak unikać obrażeń, jeśli chcesz przeżyć, a to wymaga dobrych umiejętności i szybkości reakcji. Klasa jest łatwa do zdobycia, ale trudna do opanowania.

READ  Analitycy oczekują wielkiego sukcesu, zwłaszcza wśród użytkowników Androida

Najlepsze kategorie (lista poziomów)

W tym miejscu interesuje nas film zamieszczony przez Raxxanteraxa, YouTubera, który od kilku lat śledzi Diablo i którego można spotkać również na Twitchu. Oferuje ciekawe menu warstw, które uwzględnia kilka tematów.

  • osada : Zdolność i jakość życia postaci do przejścia z poziomu 1 do czyśćca.
  • Vitesse : Możliwość farmienia światowych wydarzeń oraz lochów niskiego i średniego poziomu.
  • poziom skóry : Zdolność i jakość życia zygzakowatych bossów i koszmarów w lochach.
  • Grupa Ile jest oceniana klasa jako grupa?
  • Codzienne gry : Jak daleko może zajść klasa przy krótszym czasie gry lub przeciętnym wyposażeniu.
  • Klasyfikacja : ostateczna wartość określająca położenie klasy w stosunku do innych.

Oto tabela podsumowująca, gdzie nr 1 to najlepszy, a nr 5 to najgorszy. Poniżej możesz odkryć cały film w języku angielskim.

Pora roku osada Vitesse poziom skóry Grupa Codzienne gry Klasyfikacja
barbarzyński 5 2 1 1 3 1
kapłan 4 4 2 2 5 2
nekromanta 3 5 3 4 2 5
czarownik 2 3 4 3 1 3
złodziej 1 1 5 5 4 4