Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kto wygrał Wielki Konkurs Yellow Piece Animator’s 15 stycznia 2022?

W najbliższą sobotę 15 stycznia animatorzy grupy TF1 wzięli udział w Wielki konkurs animacji Nie bez powodu: musieli postarać się zarobić jak najwięcej pieniędzy na żółty krój. Oczywiście musiał być zwycięzca… więc kim był animator, który wygrał grę? Riponis.

Ile otrzymali „poprawnych odpowiedzi”? W sobotę 15 stycznia 18 prezenterów z grupy TF1 spotkało się ze swoją wiedzą na temat Świetna konkurencja. Wszyscy mieli jeden wspólny cel: zebrać jak najwięcej pieniędzy na Yellow Slash. Didier Deschamps, patron stowarzyszenia Był również obecny na tym wyjątkowym wieczorze. Okazja, by przypomnieć sobie, jak bliski jego sercu był ten powód: „To zabawa i powód do dumy. Każdego roku podróżuję z Anne Barrier i Brigitte Macron w szpitalu. Łączenie się z tymi dziećmi jest dla mnie kluczem, nawet jeśli są to zawsze trudne czasy. Dają nam życiową lekcję, nie narzekają, uśmiechają się mimo skomplikowanej sytuacji”, zwierzył się nam.

Cały wieczór przebiegał w dobrym nastroju, przeplatany żartami z siebie nawzajem. Atmosfera „stadion” doprowadziła Podnajem Alessandrydostawca programu.

18 super podekscytowanych ilustratorów!

Na pytania z wiedzy ogólnej odpowiadało 18 animatorów: Nikos Aliagas, Arthur, Christophe Beaugrand, Bauder, Frédéric Kaling, Valerie Damidot, Alexandre Davois, Stefan Echevery, Elsa Fire, Karen Ferri, Anais Grangerac, Marion Jules-Grosjen, Helen Mannarino, Marine Mark , Laurent Marriott, Gregoire Margoton, Chris Marquez i Thomas Makhish. Kto z nich wygrał i odszedł z upragnionym trofeum? Poziom był szczególnie wysoki, a gracze byli zdeterminowani, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy za żółte monety.

kto wygrał?

Christophe Beaugrand, z pięcioma zwycięstwami na swoim koncie, miał nadzieję na zdobycie słynnego trofeum do swojej kolekcji. Ale musiał się pochylić. Wreszcie to Fryderyk Kaling, dziennikarz z Téléfoot, wygrał konkurs i mógł w ten sposób podnieść trofeum. A przez cały wieczór gospodarze dzięki poprawnym odpowiedziom wygrali za żółtą figurę 63 250 euro.

READ  TPMP: Matteo Delormo został siłą usunięty z grupy przez Mokhtara po tym, jak wyśmiewał Cyrila Hanounę