Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Królewna Śnieżka: dlaczego wybór Rachel Ziegler jest tak zabawny

Na Twitterze poruszyła również ten temat, pozostawiając tym, którzy chcieli go usłyszeć, zanim usunęła swój post: „Tak, jestem Królewną Śnieżką. Nie, nie otworzę skóry do tej roli”. Później opublikowała również swoje zdjęcie w Disney World z Królewną Śnieżką w parku i inne Niech jego radość eksploduje.

Na portalu społecznościowym niektórzy sprzeciwili się tej decyzji, argumentując, że w opowieści młoda kobieta ma „śnieżnobiałą skórę”, podczas gdy kilku oburzonych użytkowników upierało się, że Blanche-Neige opiera się na niemieckiej bajce (argument, który pozostawia nas szczególnie zakłopotany). Na szczęście inni przyjęli to ogłoszenie, uznając aktorkę za „idealną” do tej roli.

„Niezwykłe zdolności wokalne Rachel to dopiero początek jej talentów” – powiedział w oświadczeniu Mark Webb, który został wybrany do produkcji tej adaptacji. „Jego siła, inteligencja i optymizm będą niezbędne do ponownego odkrycia radości z klasycznej bajki Disneya”. Szeroko zasłużone i wskazanie, że bardziej inkluzywna reprezentacja zadomowiła się (miejmy nadzieję w dłuższej perspektywie) na naszych ekranach.

READ  Amal, dziewczyna w ciąży, w basenie lub tańczy z córkami w piżamie, zdjęcia z życia matki