Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Korzystanie ze znaków ostrzegawczych dla amatorów wyzwań – Fortnite

Po wydaniu aktualizacji 16.50 z To jest gra elektroniczna, W Battle Royale pojawiły się nowe wyzwania, pozwalające delikatnie wprowadzić kontekst sezonu 7, który pojawi się za kilka dni. Wydaje się, że obcy zaraz tu przybędą. Będziesz potrzebował jednego z tych zadańKorzystanie z krótkofalarstwa.

Korzystanie z Ham Radio w Fortnite, strona internetowa

W przypadku tego nowego wyzwania będziesz musiał Znajdź 5 krótkofalówek, Którzy chowają się wokół wyspy To jest gra elektroniczna. Na szczęście na mapie battle royale możemy znaleźć ich siedem, co oznacza, że ​​będziesz miał możliwość udania się w dowolne miejsce, na przykład w zależności od trasy autobusu bojowego.

W ten sposób znajdujemy:

  • Twierdza Au nord de Stealthy
  • Klify Wschodniego Karaji
  • Northeast Steamy Stacks, w Little Mountain
  • Na górze na północ od Katie Corner
  • Południowo-zachodnia góra Misty Meadows
  • West Sloughby Swamp
  • Entre Holly Hedges et Boney Burbs

Znajdziesz Dokładniejsza lokalizacja siedmiu amatorskich radia na mapie Poniżej, abyś nie tracił czasu na szukanie. Radzimy szybko znaleźć broń, ponieważ wielu innych graczy ma ten sam cel co twój i nie zawaha się cię wyeliminować.

Amateur_radio_location
Kiedyś przed prof Radio amatorskie, Po prostu wejdź z nim w interakcję, naciskając odpowiedni klawisz. Będziesz musiał powtórzyć ten proces jeszcze cztery razy, aż wyzwanie zostanie zatwierdzone. Dzięki nowym misjom prawdopodobnie otrzymamy wskazówki dotyczące przyszłości Battle Royale, ponieważ mają one na celu wprowadzenie sezonu 7, który pojawi się na początku czerwca. W ciągu najbliższych kilku dni pojawią się dwa kolejne wyzwania.