Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Koniec serialu Kylian Mbappe jest bliski

Kylian Mbappé poinformuje Cię w ciągu najbliższych kilku godzin, jak będzie wyglądała jego przyszłość i czy zdecyduje się rozszerzyć do Paris Saint-Germain lub wyjechać do Realu Madryt. Tymczasem rozchodzą się plotki i oczekiwania.

Niecierpliwość i gorączka też, a przede wszystkim chęć jej zakończenia: zbliża się koniec niepewności co do przyszłości Kyliana Mbappe, który zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych kilku godzin – najpóźniej w niedzielę – jeśli zdecyduje się na przedłużenie w Paryżu Saint-Germain lub dołączyć do Realu Madryt. Serial trwa od roku, między jego pragnieniem wyjazdu zeszłego lata a ostatnimi godzinami, które dały nadzieję paryskiej publiczności.

Trudno powiedzieć. Co samo w sobie jest rodzajem wyczynu osiągniętego przez koło zbliżone do mistrza świata 2018, przy czym francuskie lub hiszpańskie media szukają najmniejszego śladu, najmniejszej informacji do przefiltrowania. Ale chociaż były Monako powinien mówić, nikt nie odważy się powiedzieć, czy zostanie w Paryżu. Rzadkość bywa frustrująca, zwłaszcza ze strony Madrytu, gdzie myśleliśmy, że sprawa została załatwiona od dłuższego czasu, a nawet podpisana umowa.

Hiszpańska prasa pyta

Co powie? Kiedy dokładnie zostanie ogłoszony? Którą formę wyrazu by wybrał? Nieprzezroczystość pozostaje pełna. Nawet jeśli w ciągu ostatnich godzin optymizm wydawał się przejść na stronę paryską, a zwolennicy zaczęli w to wierzyć, gdy my w Hiszpanii zaczęliśmy podejmować decyzje. Zanim Real Madryt zremisował 0:0 z Betis, kończąc sezon La Liga, kibice Białego Domu wyrażali swoją frustrację, a nawet irytację, z wyraźną nadzieją, która kontrastowała z twarzami, które były niemal zdenerwowane, gdy echa narastały pesymizmem.

Z braku informacji jest to era szumu i plotek. a hiszpański dziennikarz Cytowano źródło, które mówi, że Florentino Perez ogłosił graczom Realu w szatni, że Kylian Mbappe nie będzie obecny. Debata dziennikarzy Cadena Ser, jedno powiedzenie że przyjdą Francuzi, uwierz innym Tego nie podpisze, oboje zgodzili się co do napięcia mistrza Hiszpanii i dwuznaczności, jaka panuje w zarządzie klubu. Marka Ostrożnie drażnij koniec serii na najbliższą sobotę.

READ  Messi i Argentyna rywalizują o władzę w Hiszpanii

Co wiemy

Co wiemy w czasie t? Kylian Mbappe zagra w Parc des Princes przeciwko Metz w sobotę (21:00) ostatniego dnia Ligue 1, z pragnieniem zdobycia bezprecedensowego pomnożenia indywidualnych tytułów w mistrzostwach Francji, kończąc jako najlepszy strzelec i najlepszy podający. Że zostanie uhonorowany przez paryską publiczność i klub jako taki po spotkaniu w ramach obchodów dziesiątej koronacji paryżan, podobnie jak kapitan Marquinhos i ośmiokrotny mistrz Francji (rekord ) Marco Verratti.

Wiemy też, że przemówi nie później niż w niedzielę, więc pod koniec tego tygodnia będziemy wiedzieć, czy zostanie, czy wyjedzie. Nie wiemy dokładnie kiedy, gdzie i jak. Ale przemówi. Jeśli odejdzie z PSG, Paryż będzie musiał wykonać poważne manewry, aby spróbować odrobić tę stratę. Jeśli zostanie, Real będzie musiał spróbować wrócić, bez możliwości odwrócenia swojego planu B Erling Haaland, który już podpisał kontrakt z Manchesterem City. Zwycięzcy, przegrani, szczęśliwi, sfrustrowani, ale po przyjeździe epilog, na który wszyscy czekali od bardzo dawna.