Konate otwiera zapisy do Ogierów

Burkina Faso wychodzi na prowadzenie po pierwszej połowie!

Dzięki bramce Konate w doliczonym czasie gry Burkina Faso pod koniec pierwszej połowy prowadziła 1:0 z Algierią. Ogiery były nieszkodliwe aż do tego nagłego impulsu.

Bot dla Burkina Faso!!!!

Niesamowite ogiery! Konate uderza głową w bramkę Lisów, a sędzia najpierw odrzuca bramkę, a następnie autentyczność bramki sprawdza po zastosowaniu VAR. Mimo upływu czasu Stallions otworzyły wynik po dogrywce i objęły prowadzenie 1:0 nad Algierią

Algieria – Burkina Faso: 0-1

Cztery minuty doliczonego czasu gry

Zawodnicy cierpiący z powodu upału będą musieli zagrać jeszcze cztery minuty.

Druga wielka szansa dla Algierii

Tym razem to Ghouli zmusza Kofiego do obrony strzału dośrodkowanego z prawej strony. Bounedjah przejmuje piłkę, ale całkowicie nie trafia.

Już zmiana między ogierami

Doznał kontuzji kostki, więc Guerra wyszedł, a do gry wszedł Ouedraogo.

Guerra pozostaje twardo stąpający po ziemi

Pomocnik Stallions wstał jednak po kilku minutach przerwy w grze.

Świetna szansa dla Algierii!

Bounedjah wykorzystuje słabą regenerację Dayo i oddał strzał obok bramki Stallions. Było bardzo gorąco.

Pojedynek Tapsouba-Blaili podczas meczu Algierii – Burkina Faso © AFP

Sanjari z kolei ostrzegł

Zawodnik Burkina Faso otrzymuje żółtą kartkę za faul na Blaylim. Jest drugim po Nagalo ogierem, który został powiadomiony. Nadszedł czas na przerwę na poczęstunek.

Bounedjah odpowiedział niewielką przewagą

Po wspaniałej akcji zespołowej algierski napastnik niemal znalazł się sam przed bramką. Ogiery zatrzymują Bounedjaha, nie popełniając żadnego błędu.

Al-Balayli jest bardzo prominentny

Były zawodnik Brześcia i Ajaccio nadal pracuje nad atakiem lewą stroną. Bezpieczne dla Burkina Faso.

Żółta kartka dla Nagalo

Obrońca Stallions został ostrzeżony za zbyt wysokie ustawienie nóg.

Bounedjah podczas meczu Algieria – Burkina Faso
Bounedjah podczas meczu Algierii – Burkina Faso © AFP

Algieria posiada piłkę na poziomie 72%.

Lisy narzucają swoją przewagę techniczną, ale my czekamy na pierwszą klarowną okazję.

READ  W największym pożarze w Kalifornii w tym roku zginęły cztery osoby

Świetna próba Blaileya

Bardzo ekscentryczny na lewej stronie Algierczyk próbuje szczęścia. Jego strzał w siatkę zmusza Kofiego do dobrej obrony. Nie jestem pewien, czy strzał był celny.

Po stronie algierskiej jest wiele nieścisłości

Podobnie jak w przypadku dwóch zbyt długich okazji, Lisy miały trudności z zbliżeniem się do bramek Burkina Faso.

Na początek małe tempo

Tempo w tych pierwszych minutach nie jest zbyt wysokie. Pierwsza główka Stallionów nie martwi Mandrii.

Zaczynam!

Zaangażowanie wobec Algierczyków.

Przejdźmy do hymnów

Burkina Faso zagra w zielonej koszulce, a Algierczycy w białej koszulce.

Algieria-Burkina Faso nadaje również w radiu w 100% cyfrowym

Możesz także śledzić na żywo mecz Algierii i Burkina Faso Radio może być w 100% cyfrowe.

Klasyfikacja grupowa D

1-Burkina Faso 3 punkty (+1)

2- Algieria 1 (0)

3-Angola 1 (0-0)

4-Mauretania 0 (1-)

Bennacer jest nieobecny, więc Ghouli zastępuje Chaybiego

Ismail Bennacer, który uznano za wątpliwego ze względu na kontuzję, nie pojawi się w kadrze na mecz.

Powstanie Algierii: Mandria – Attal, Mendy, Ben Sabaini, Ait Nouri – Ben Taleb, Zarrougui – Feghouli, Mahrez, Belaili – Bounedjah.

Powstanie Burkina Faso: Kofi-Nagalo, Dayo, I. Kapori, Iago – E. Tapsoba, B. Touré, Guerra, J. Sangari – F. Tapsoba, M. Konate.

Dzień dobry wszystkim

Witamy w RMC Sport, aby śledzić na żywo komentarz z drugiego meczu z Algierią w fazie grupowej Pucharu Narodów Afryki. Foxes, którzy w swoim pierwszym meczu zremisowali z Angolą (1:1), muszą wygrać z Burkina Faso, aby zająć pierwsze miejsce w grupie i zrobić krok w stronę 1/8 finału.

Mecz będzie można śledzić na naszej stronie internetowej od godziny 15:00 Radio cyfrowe RMC.