Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kolekcja Hilton Curio debiutuje w Polsce

Kolekcja Hilton Curio debiutuje w Polsce

Hilton otworzył właśnie nowy obiekt w samym sercu krakowskiego Starego Miasta, Hotel Saski Kraków, Curio Collection by Hilton, z okazji debiutu marki w Polsce.

Saski Krakow by Hilton Hotel, Curio Collection to 117-pokojowy obiekt dogodnie zlokalizowany w odległości krótkiego spaceru od wielu miejskich muzeów sztuki i historii oraz Zamku Królewskiego na Wawelu.

Projekt tego hotelu inspirowany jest tradycjami muzycznymi i kulturowymi. We współpracy ze słynnym krakowskim fotografem Ryszardem Horowitzem korytarze i sale zdobią portrety muzyków i kompozytorów.

Nieruchomość posiada basen, spa i centrum fitness oraz centrum biznesowe. Jeśli chodzi o ofertę F&B, Regale Bar & Restaurant oferuje autentyczne polskie miejsce z nowoczesnymi i międzynarodowymi akcentami jednego z najbardziej znanych krakowskich szefów kuchni, Romana Pavlika.

Stare Miasto w Krakowie słynie z zabytkowych kościołów, ciekawych muzeów i największego w Europie rynku. Miasto jest ważną częścią wyjazdu turystycznego do Polski.

Hotel Saski Kraków to ekscytujący dodatek do naszego portfolio ponad 120 wyjątkowych hoteli i kurortów na całym świecie, które zadebiutowały w Polsce w ramach kolekcji Hilton Curio Collection. Hotel otwiera swoje podwoje 200-letnią historią, oferując gościom autentyczny wgląd w kulturalną przeszłość Krakowa, oferując jednocześnie nowoczesne udogodnienia hotelu butikowego. Hotel Saski Kraków dołącza do rosnącej kolekcji niesamowitych obiektów Curio Collection w Europie, w tym Sea Breeze Santorini Beach Resort i The Emerald House Lisbon, który został otwarty na początku tego roku.

Jenna Hackett, globalna menedżerka marki Canopy by Hilton oraz Curio and Tapestry by Hilton Collection.

Hotel Saski Kraków, Curio Collection by Hilton, to kultowy hotel o bogatej historii, położony w centrum kulturalnej stolicy Polski. To znaczący dodatek do naszego rosnącego europejskiego portfolio. Z ponad 25 hotelami i 20 hotelami działającymi pod pięcioma różnymi markami, obecność Hilton w Polsce szybko się rozwija i z przyjemnością przedstawiamy tę ekscytującą nową ofertę dla osób podróżujących w celach biznesowych i turystycznych. Jego nowoczesny design, na który wpływ ma bogata historia muzyczna nieruchomości, doskonała lokalizacja oraz doskonałe możliwości wypoczynku i kulinarne, sprawia, że ​​jest to idealne miejsce na pobyt i cieszenie się Krakowem.

David Kelly, starszy wiceprezes na Europę kontynentalną, Hilton

READ  Grid Dynamics otwiera lokalizację w Warszawie, Polska

Double Tree by Hilton Hotel & Convention Center, Hampton by Hilton Kraków, Hilton Kraków Airport, Hilton Garden Inn by Hilton Garden Hotel Choć hotel jest pierwszym hotelem Curio Collection by Hilton, jest to już szósty hotel sieci Hilton w mieście. Kraków i Hilton Garden Inn Kraków Airport.