Kolejna porażka paryżanek, ostatnia w grupie

Nowa porażka Paris Saint-Germain

Po zeszłotygodniowej porażce z Ajaksem w Amsterdamie (2:0) Paris Saint-Germain ponownie upadło w czwartek podczas drugiego dnia fazy grupowej Ligi Mistrzów. Paryżanie przegrali z Jeanem Bouinem przeciwko Bayernowi (1:0), przez co ich misja kwalifikacyjna była trudna. Zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie.

Paryż rośnie

Kolejna główka niecelna Claire Hunt po rzucie rożnym… Parisowi brakuje precyzji, ale w ciągu tych siedmiu minut dogrywki naciska mocno.

Magul!

Och, szybka kontra Bayernu! Strzał Magola został zablokowany przez De Almeidę i wykonany został rzut rożny.

Fazer jest bardzo indywidualny

Choć może zaserwować koleżankę z drużyny, Lorena Fazer woli indywidualne rozwiązanie i zmierzy się z niemieckim bramkarzem.

Pacman!

Ledwo weszła w mecz Ramona Bachmann zabłysnęła potężnym strzałem, który minął cel.

Numer Chawinga

Napastnik z Malawi zawsze wnosi dużo żywotności i umiejętności przełamywania linii dzięki dużej szybkości. Niemcy ruszyli trójkami, aby go powstrzymać.

Nowa paryska zmiana

Ze względu na niepowodzenie w strzelankach dzisiejszego wieczoru Lieke Martens została zastąpiona przez Ramonę Bachmann.

Vangsgaard izolowany

Podobnie jak Katoto w pierwszej kwarcie, Amalie Vangsgaard od chwili wejścia do gry po powrocie z szatni dotknęła bardzo niewielu piłek. Pod kontrolą obrony Monachium Duńczykowi nie udało się zabłysnąć.

Umywalka!

Świetna interwencja polskiego bramkarza! Główka Viggosdottira otrzymuje rzut rożny. Wciąż byliśmy bardzo blisko wyniku 2:0.

Bayern rządzi

Niemcom udało się sklecić długie sekwencje zapamiętywania. Wręcz przeciwnie, PSG brakuje ostrości i agresywności podczas odbudowy.

Martensy!

Wreszcie piękna akcja paryskiej drużyny, zakończona zablokowanym strzałem Martinsa. Następny zakręt nic nie daje…

Dużo odpadów technicznych

Od początku drugiej połowy mecz stracił na intensywności. Przy wielu stratach piłki z każdej strony i niewielu szansach. Paryżanie będą musieli wiele zrobić, aby wyjść na zero.

READ  Zmiażdżony Borrell przez Sakari, trudne wejście dla Mladenovica, kontynuujemy z nami pierwszą rundę tabeli kobiet.

Nowa zmiana po paryskiej stronie

Bardzo konserwatywny w pomocy Corbin Albert ustępuje miejsca Lorenie Vaser.

Uderzenie Gronina

Brakuje mu umiejętności zaskoczenia Grohsa…

Chawinga!

Cóż za przyspieszenie Chawinga! Jedyne, czego nam potrzeba, to dokończyć tę robotę… wspaniała interwencja niemieckiej bramkarzki Marii Grohs!

Bez kary dla Bayernu

Po zamieszaniu na terenie Paryża Niemcy poprosili o pomoc. Sędzia jednak się nie waha. Należy pamiętać, że w tej fazie grupowej Ligi Mistrzów Kobiet nie stosuje się systemu VAR.

Niecelny rzut wolny

Paryżanka Jackie Gronin całkowicie spudłowała. Przechodzi nad barem, mimo że w okolicy są ludzie.

Znowu zaczynamy, bez Katoto

Dunka Amalie Vangsgaard zmienia Marie Antoinette Katoto pod koniec pierwszej połowy. Po stronie niemieckiej Schuller ustępuje miejsca Lohmannowi.

To koniec pierwszej połowy!

Mecz był rozczarowujący i był manipulowany w kilku sekwencjach, gdy paryżanie objęli prowadzenie 1:0 z Bayernem Monachium na Stade Jean Bouin podczas drugiego dnia fazy grupowej Ligi Mistrzów. Szwedka Magdalena Eriksson otworzyła wynik w 21. minucie.

Głowa Chawinga!

Wreszcie świetna szansa dla Paryża! Jednak główka Tabity Chawingi, która znalazła się przy drugim słupku, minęła obok bramki.

Jego miejsce zajmuje De Almeida

Przez kilka minut pozostawała na ławce rezerwowych, po czym wróciła zawodniczka Paris Saint-Germain.

Połącz się z dachem!

Świetny pojedynek w okolicy pomiędzy de Almeida i Delman. Za tę akcję Bayern wolałby otrzymać rzut karny.

Nieśmiała reakcja Katoto

Głowa paryskiego napastnika zabolała! Nie na tyle silny, aby zaskoczyć niemieckiego bramkarza.

Paryżanie cierpią

Koledzy z drużyny Claire Hunt przegrali wiele pojedynków w ramach obowiązku nałożonego przez monachijskie kobiety.

Schuler!

Wynik 2:0, bardzo blisko Bayernu! W pojedynku z Kerchaouim Damjanovic pokazał swoją siłę i szybkość, po czym posłał mocne dośrodkowanie w kierunku Schulera, który był nieco za niski, aby przejąć piłkę.

READ  Pablo Longoria grzebie ścieżkę Cristiano Ronaldo - Foot11.com

Pokaz Martensów

Martens stwarza problemy niemieckiej obronie na lewym skrzydle, zanim trafia do jej kapitana, Gioro, który zamiast próbować szczęścia, woli podać w pole karne. Bayern kończy sprzątanie.

Gyuru!

Mocne potknięcie prawej strony kapitan paryskiej drużyny, ale jej strzał z ostrego kąta kończy się w małej siatce.

Bramka Bayernu!!

Cóż za nagły chłód padł na Jeana Buana! Po rzucie wolnym Buhla Vigosdottir góruje nad wszystkimi i uderza głową swojego kolegę z drużyny, Erikssona. Szwedowi wystarczy, że kopnie piłkę do siatki! 1:0 dla Bayernu z Paryżem!

Bayern jest w dużo lepszej formie

Po szarpaninie w pierwszych minutach meczu monachijskie kobiety kontrolowały teraz piłkę. Nie spieszyli się z budowaniem drużyny i nie przeszkadzała im presja drużyny przeciwnej.

Katoto dobrze to kontrolował

Od początku meczu nie był zbyt często wykorzystywany, ponieważ paryski napastnik jest dobrze kontrolowany przez monachijską obronę.

Świetna interwencja Kidersinka!

Pierwsza obrona paryskiego bramkarza po dośrodkowaniu Clary Puhl! Paris Saint-Germain w dobrej formie!

Gyuru!

Po wysokim odbiciu Grace Gioro przejmuje piłkę przy wejściu w pole karne i szybko posyła ją strzałem z prawej flanki. Wlatuje na trybuny.

Strach na horyzoncie dla Paryża!

Cóż za niezgoda w paryskiej obronie! Lou Jelly niestabilnym uderzeniem głową nad głową zaskoczył swojego bramkarza, Kedersinka, który na szczęście był czujny, aby złapać piłkę i zapobiec otwarciu wyniku.

Hack Gwen

Obrońca Julia Guinn nie została zaatakowana na swoim prawym pasie i mogła spokojnie awansować i wrócić do punktu zwrotnego, nie przeszkadzając jej Paryżanie. Jednak w końcówce piłka przepadła.

Posiadłość jest paryska

Podopieczni Jocelyn Breshear są bardzo sumienni w pierwszych minutach. Niemcy nie widzą piłki.

Paryż dobrze zaczyna

Pierwszy atak paryżan na obóz w Monachium, pełen pracy Chawingi na prawym skrzydle, zakończony dośrodkowaniem Corbina Alberta. Kończy się rękawiczkami bramkarza Marii Grohs.

READ  Mistrzostwa Świata 2022 – Arabia Saudyjska 26

Zaczynam!

Pod czujnym okiem trenera drużyny Blues Hervé Renarda paryżanie właśnie rozpoczęli mecz Jean Point.

„Prestiżowy mecz, program amatorski”

„Prestiżowy mecz, program amatorski” – czytamy na banerze wywieszonym na trybunach Jean-Boina przy paryskich ultrasach.

Kompozycje upadły

Formacja Paris Saint-Germain: Kiedrzynek – Karchaoui, De Almeida, Hunt, Le Guilly – Geyoro, Gronin, Albert – Martens, Chawinga, Katoto

Skład Bayernu: Grohs – Guinn, Vejosdottir, Eriksson, Näschenwing – Zadrazil, Stanway – Dahlmann, Damjanovic, Pohl – Schuller

Paris Saint-Germain zostało pobite na początku grupy śmierci

PSG było słabe i pokonało 2:0 Ajax, rzekomo słabszego przeciwnika w bardzo trudnej grupie, a także miało bardzo słaby start w fazie grupowej Ligi Mistrzów 15 listopada.

Ukarani przez Tine Hoekstrę (34) i Sheredę Spitze (45+1) paryżanie podwoili pozycje, nie będąc w ogóle skutecznymi przed bramką, i już mieli trudności. Będziemy musieli to nadrobić w meczu z Bayernem Monachium na stadionie Jana Boyne’a, co nie jest łatwym zadaniem.

Dzień dobry wszystkim !

Po porażce z Ajaxem (2:0) paryżanie będą musieli odpowiedzieć u siebie Bayernowi Monachium w najbliższy czwartek, w drugim dniu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Rozpocznij o 18:45. Śledź na żywo, komentując na stronie internetowej i w aplikacji RMC Sport.