Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Koh Lanta 2021: Thomas i Miriam jako para? Ich sojusznik Matteo ujawnia „wszystko, co widział” …

Pod koniec marca nasi koledzy z magazynu bliższy Okazało się, że kilku poszukiwaczy przygód zostało utworzonych z Koh Lanta, tajna broń. Według ich informacji Thomas i Mary, którzy byli częścią żółtego oddziału Toa przed zjednoczeniem, zakochali się w sobie. Chociaż kluczowi interesariusze nigdy nie wypowiadali się na ten temat, ich lojalny sojusznik Matteo ma wyłączne znaczenie Purepeople.com.

Czarownica z Korsyki, która została znokautowana w połowie wydarzenia podczas odcinka nadawanego na Koh Lanta w piątek 23 kwietnia 2021 r., Zagrała Thomasa i Miriam. A dla niego historia tej pary będzie po prostu wiatrem! „Widziałem tylko dwoje bliskich ludzi, tak jak my wszyscyMatthew, który pozował z gołąbkami i poczwórnym strzelcem Shanice, uwolnił szok wśród byłej Żółtej.

I do dalszych działań:dystans Nie ma nic oficjalnego, więc nie wierzę. To zależy od nich, jeśli już, ale wiem tylko, że byli polubownie blisko.„Do reszty”To plotkiZwłaszcza, że ​​uważa, że ​​warunki pobytu w obozie są dalekie od takiego zbliżenia …Na pewno Koh LantaAby były historie miłosne, trzeba być naprawdę podekscytowanym!Poza tym, Matthew.Nie ma mowy„Zakochujesz się w swoim koledze z drużyny.

Thomas and Miriam, historia miłosna z daleka

Pamiętaj, że nasi koledzy z bliższy Przypomniał, że Thomas i Miriam przeżyli piękną historię miłosną od czasu ich powrotu z Polinezji Francuskiej, gdzie zostali sfotografowani Koh Lanta. Relacja oddalona o 450 kilometrów, ponieważ pochodzi z Evelyn w regionie Paryża i z Lyonu. Ale nic nie jest zbyt dobre dla ładnej brunetki: 37-letni kierowca ciężarówki regularnie jeździ na wycieczkę swoją ciężarówką, aby ją znaleźć!

Jednak ta poetka nie mogła ujrzeć światła dziennego. W rzeczywistości jest to zawsze zgodne z bliższyI Thomas był w związku podczas udziału w popularnej grze przygodowej. Jego dziewczyna, która jest z nią od roku, została wymieniona jako najlepsza osoba kontaktowa w produkcji. Musiała napisać do niego list i poprosić go przez telefon, jeśli wygra test komfortu, który na to pozwolił. Ale kiedy wrócił do domu, Thomas podobno wyznał swoją miłość do 36-letniej nauczycielki języka angielskiego. Wystarczająco dużo, aby zakończyć ten związek … i rozpocząć nowy związek między byłymi stażystami Robinsona.

READ  Mąż Alizee, tancerz Gregoire Lyonette, został brutalnie zaatakowany na Korsyce

Z ekskluzywnej zawartości nie można korzystać bez wzmianki Purepeople.com.