Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kobieta została zastrzelona przez francuskich żołnierzy podczas operacji antyterrorystycznej

Wydarzenia miały miejsce podczas „misji rozpoznawczej na obszarze, na którym wykryto członków uzbrojonej grupy terrorystycznej”.

Artykuł autorstwa

opublikowany

czas czytania : 1 minuta.

była kobietą „zneutralizować” Francuscy żołnierze z sił Barkhane w Mali, poniedziałek, 18 października, podczas Misja rozpoznawcza na obszarze, na którym we Wschodnim Gosiu wykryto elementy uzbrojonej grupy terrorystycznejWe wtorek w oświadczeniu do Sztabu Generalnego Armii mowa jest o pochowaniu ciała tej kobiety, która nie została zidentyfikowana.

To jest niesamowite „Grupa wojowników” Francuski W towarzystwie jednostki finansowej. Podczas tej misji „Dwie osoby na motocyklu” byli pierwsi „Znaleziony”. „W oczach żołnierzy francuskich i malijskich”, oni mają „Zrezygnowali z motocykla i umieścili je z powrotem w lesie”. „W pobliżu motocykla” odkryto „karabin szturmowy, amunicję i torbę wojskową”.

Wtedy żołnierze… – Ścigaj jednego z tych dwóch ludzi do lasu. Cztery strzały ostrzegawcze. byli Stworzony, by zatrzymać to drugie, bezskutecznie. „À l’approche d’un découvert, l’individu s’est retourné vivement vers un soldat qui a appliqué un tir de neutralisation. Les soldats ont ensuite rejoint la position de l’individu neutralisé et découvert qu’il ds’a” 'kobieta”, możemy również przeczytać w tym dokumencie.

„Dowódca sił Barkhan wszczął dochodzenie w celu wyjaśnienia dokładnego przebiegu wydarzeń i pełnego spojrzenia na tę akcję bojową”.Zdefiniuj służbę.

READ  Napięta eskalacja amerykańsko-rosyjska na Ukrainie – 12.02.2021 o 13:06