Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kilka gier Blizzarda jest obecnie dostępnych na Discord

Chociaż jest to mocna miara ze strony grupy hakerów, pomysł na możliwość grania w gry Blizzarda w trybie offline nie jest na pierwszy rzut oka. W marcu 1998 ukazał się pakiet symulacyjny „bnetd” zatytułowany „Bnetd”. Starhack „Może zrobić to samo w grze StarCraft Ojczysty.

Po otrzymaniu oficjalnego listu z powiadomieniem od Blizzarda, jego twórca, Mark Baysinger, porzucił projekt rok po jego rozpoczęciu. jako open source, Starhack Jednak kontynuowała swoją drogę, zanim Blizzard wymierzył mu sprawiedliwość. Jest to również jedna z pierwszych spraw prawnych, w których powołano się na ustawę DMCA, aby położyć kres tym praktykom pirackim.

Rosyjska grupa Blizzless nie wydaje się być zaniepokojona losem swojego przedsięwzięcia. Będzie to dopiero pierwszy krok, aby gry Blizzarda były dostępne dla jak największej liczby osób. Mała grupa już planuje dostarczyć część swojego kodu źródłowego, aby społeczność mogła go również dopasować.

W tej chwili nie wydaje się, aby Blizzard podjął zdecydowane kroki, aby położyć kres praktykom Projektu Blizzless. Tak więc ta kwestia będzie siać spustoszenie.

READ  Epickie osiągnięcia trafią do Epic Games Store - Wiadomości