Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kendji Girak został postrzelony: Według bliskiego przyjaciela piosenkarza: „To nie przypadek, że bezpośrednio oskarżył się o zastrzelenie”.

Kendji Girak został postrzelony: Według bliskiego przyjaciela piosenkarza: „To nie przypadek, że bezpośrednio oskarżył się o zastrzelenie”.

Krewny Kendji Girak sugeruje, że piosenkarka celowo okłamała śledczych podczas przesłuchania, woląc zająć się sprawą na osobności.

Odbędzie się to w poniedziałek, 22 kwietnia o godzinie 5:30 Kenji Jirak To było poważnie Został postrzelony Na wysokości klatki piersiowej z kulą, opisał siebie jako„przypadkowy”. 27-letni piosenkarz, który w momencie wydarzeń przebywał w strefie turystycznej w Biscarros, w Landis, został przeniesiony do szpitala w Bordeaux, gdzie przeszedł kilka operacji.

Po tym strasznym zdarzeniu w mediach wypowiadało się wiele osób bliskich artyście. W tym dniu, w środę, 24 kwietnia Mecz Paryż Opublikował artykuł, któremu zaufało wielu członków otoczenia Kendzhi Girak. Wśród osób, z którymi rozmawiał magazyn, wskazał na to jeden z ich bliskich Piosenkarka celowo okłamała śledczych podczas przesłuchania, woląc załatwić sprawę na osobności.

„Nie chciał, aby ta prywatna sprawa stała się historią publiczną”.

„To niejednoznaczne środowisko [la communauté gitane, NDLR]Gdzie króluje honor. To nie przypadek, że bezpośrednio oskarżył się o zastrzelenie siebie, odsyła do tego źródła. Podążać: „Nie chciał, aby ta prywatna sprawa stała się publiczną historią, którą można omawiać, komentować i analizować. Chciał tylko śpiewać, wychowywać córkę poza zasięgiem wzroku i żyć po swojemu”.

Komentarze potwierdzone przez prezesa firmy Kendji Giraca. „To dla jego własnej korzyści, Kindji nie chce, aby jego problemy osobiste trafiały nawet teraz na pierwsze strony gazet Zawsze aranżował wszystko w swoim kącieBez konieczności bycia tego świadomym przez jego środowisko zawodowe”.Potwierdza, a inny bliski przyjaciel podsumowuje: Dodał: „Zna siłę przekazów medialnych i sieci mediów społecznościowych, a to mogło go oszukać w życiu prywatnym, więc logicznie rzecz biorąc, był pod tym względem ostrożny”.

Na razie tezaDomowy wypadek Kule pozostają ulubionymi przedmiotami badaczy. Konkretne odpowiedzi na temat okoliczności tej tragedii ma dać przemówienie prokuratora Mont-de-Marsan, które odbędzie się w czwartek o godzinie trzeciej po południu.

READ  „Moją jedyną bronią są pytania i nikogo nie zabijaj” – śmieje się Elise Lucette