Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Middleton: ten książę William dla swojej żony na pełną wizytę państwową po pogrzebie

Kate Middleton: ten książę William dla swojej żony na pełną wizytę państwową po pogrzebie

W środę 21 kwietnia 2021 roku Kate Middleton i książę William złożyli niespodziewaną wizytę w 282 Dywizjonie Kadetów RAF. Żartując, książę Cambridge zażartował.

Książę William uwielbia drażnić Kate Middleton! Kilka dni po pogrzebie księcia Filipa w kaplicy św. Jerzego w Windsorze książę i księżna Cambridge poddali się 282 Dywizjonowi Kadetów RAF w Londynie. Chociaż Wielka Brytania przeżywa obecnie żałobę narodową, nie jest to dla wszystkich zaskoczeniem Para chciała kontynuować swoje zawodowe zobowiązania oddaj hołd Książę Filip, Który przez 63 lata był głównodowodzącym Korpusu Szkolenia Lotniczego. do cześćKapitan Lewis powiedział:To było naprawdę jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, a kadeci wiedzieli, że przybyli na godzinę przed przybyciem.

Podczas tej wycieczki para była bardzo uśmiechnięta. Pod spojrzeniem jej zabawnego męża, Kate Middleton Miałem okazję wypróbować symulator lotu. Kiedy patrzył, jak wspina się na urządzenie, trzymając torebkę, książę William zażartował:Zapowiada się ciekawie!„Były pilot helikoptera, najstarszy syn księcia Karola, był bardzo zadowolony z wizyty, według kapitana Al Lewisa”.Biorąc pod uwagę, że w ciągu ostatnich kilku lat nie prowadziliśmy dużej aktywności, podniosło to na duchu (…) Rozmawiałem z księciem Cambridge, aby sprawdzić, czy nadal leci i powiedział, że bardzo zależy mu na zachowaniu godzin lotu. Wyraźnie tęskni za zawodowym lataniem. To było ekscytujące widzieć Księżną wchodzącą do swojego symulatora. Działało bardzo dobrze. Naciskał ją, by powiedziała: „Cóż, to nie jest takie proste, jak się wydaje”.„, interpretuj.

Książę William i książę Harry ponownie zjednoczyli się

Kilka dni temu, kiedy obchodzono pogrzeb księcia Filipa, zauważono pojawienie się księcia Williama u boku księcia Harry’ego. Chociaż bracia nie widzieli się, odkąd młody ojciec Archiego przeprowadził się do Los Angeles, widziano ich rozmawiających poza kościołem. według WyrazićPodobno książę Harry powiedział o swoim dziadku:Jest tak, jak sobie życzyłNa co książę William mógł odpowiedzieć:Tak, to było w porządku, prawda?

READ  Białoruś: Ewakuacja migrantów granicznych do ośrodka recepcyjnego

Zapisz się do newslettera Closermag.fr, aby otrzymywać najnowsze informacje za darmo