Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kardiologia: Studenci z Tuluzy wyślą swój eksperyment w kosmos

Kardiologia: Studenci z Tuluzy wyślą swój eksperyment w kosmos

W ramach „Zwrotnika Twojej Tezy!” Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), studenci z Tuluzy zostali wybrani do wysłania swojego eksperymentu kardiologicznego w kosmos.

„znajdź swoją pracę dyplomową”czyli jak sprawdzić swoje tezy na temat Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS).

The Uczniowie Isae-Supaero Zostały one wcześniej wybrane Europejska Agencja Kosmiczna Aby wziąć udział w tym projekcie, który umożliwia europejskim studentom przeprowadzanie (zdalnie) eksperymentów na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, wyjaśnia paryski.

Eksperymenty prowadzone na stacji mają tę zaletę, że pozwalają naukowcom Obserwować skutki manipulacji w warunkach mikrograwitacji. Oznacza to w środowisku, w którym grawitacja jest bardzo mała, a nawet nie istnieje.

Czy można ćwiczyć cardio w kosmosie?

To ma 4 lata Że ci studenci Isae-Supaéro pracują nad tym pytaniem. Jego odpowiedź może pomóc lepiej Zrozumienie choroby serca Wreszcie znaleźć Najlepsze zabiegi.

Eksperyment zgłosi problem skuteczność stentu w kosmosie. Dlatego muszą dowiedzieć się, czy Astronauci noszą tego typu urządzenie serca Będzie mógł też polecieć na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

Istnieją dwa wzorce przepływu krwiopodobnych płynów porównanie. Pierwszy zostanie zamocowany chirurgicznie za pomocą aparatu ortodontycznego, w przeciwieństwie do drugiego.

Eksperyment przeprowadzono z uczniami kl Politechnika Turyńska, która produkuje zbiorniki na płyny i rury potrzebne do realizacji projektu. Z kolei studenci z Tuluzy byli odpowiedzialni za wsparcie, części mechaniczne i elektroniczne.

Projekt długoterminowy

Isae-Supaéro Profesor naukowy Stephanie wyjaśniła Lizzie Destrys paryski że „Na pierwszą sesję tego projektu w 2018 roku zostali wybrani nasi studenci, a ponieważ mają dwuletnie studia magisterskie, między 35 i 40 uczniów Nad tym złożonym projektem pracowali na zmianę przez cztery lata.

Ten czek to nie tylko plik dobrodziejstwo dla badań nad chorobami układu krążenia, Badacz zauważa, że ​​„dzięki temu projektowi studenci są szkoleni w zakresie integracji i testowania ładunku ISS, przygotowania wymaganej dokumentacji i Przeprowadzenie eksperymentu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. „

READ  Objawy i diagnostyka policystycznych jajników

Studenci ci będą mogli zdobyć „doświadczenie i poznać działania Europejskiej Agencji Kosmicznej i europejskiego przemysłu kosmicznego, co zanurza ich bezpośrednio w Miejsce pracy„.