Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kalkulator Kate Middleton: zaplanowała wszystko, aby dołączyć do rodziny królewskiej, i dowód!

Okazją będzie przede wszystkim platynowy jubileusz królowej Elżbiety II, który odbywa się w Anglii od czwartku 2 czerwca do niedzieli 5 czerwca. Kate Middleton A Meghan Markle spotka się ponownie. Od czasu rozpadu Fab Four duża liczba fanów Crown wybrała obóz między dwiema szwagierkami, a tym samym albo dołączyła do Kate, albo do Drużyny Meghan. Ale chociaż istnieje wiele krytyki zachowania księżnej Sussex, obraz żony księcia Williama często wydaje się doskonalszy i gładszy. Jednakże, Kalkulator, wszystko zaplanowałeś dla integracji rodziny królewskiej.

Los Kate Middleton mógł potoczyć się zupełnie inaczej. A na początku 2000 roku, kiedy matka George’a, Charlotte i Louisa miała rozpocząć studia uniwersyteckie w Edynburgu, w końcu wybrała kurs St Andrews, ponieważ tam był książę koronny. Wybór, który zaskoczył wszystkich wokół niego. „Zawsze stawiała Edynburg jako wybór nr 1 i została zaakceptowana, a jej miejsce było zarezerwowane„Doradca zawodowy w szkole z internatem w Marlborough, gdzie uczyła, potwierdził to. Później brukowce ujawniły, że”Carole Middleton, trochę zarozumiałaBędzie Pchnął swoją córkę, aby się tam zarejestrowała, aby lepiej poznać księciaA Jak stwierdza w książce Bertrand Mayer Stapley: Życie Katarzyny, księżnej Cambridge.

Kate Middleton wie, gdzie iść

Pierwsza ofiara, ale nie najmniej, nie była ostatnią. Ale Kate Middleton zawsze wiedziała, gdzie się zwrócić. Jeśli Meghan Markle była nieco zaskoczona odkryciem wielu protokołów związanych z życiem jako członka rodziny królewskiej, to księżna Cambridge była dobrze przygotowana. „Wiedziała wystarczająco, widziała wystarczająco dużo i miała wystarczające doświadczenie, więc bardzo dobrze wiedziała, jakie są obowiązki i wymagania.”, był zaintrygowany w tym względzie Kate Middleton, Sally Biddle Smith, biografką królowej, dla brytyjskiego magazynu Ludzie. Według niej, jeśli Kate Middleton jest tak wygodna, to dlatego, żeUważnie przestudiowałem królewski protokół przed jego poddaniem.

READ  Tłumy: Fantazja lidera France 2 przed „Top Chef”, mała ocena za dokument France 3

Musiała zmienić głos

A dla inkorporacji rodziny królewskiej „zwykli ludzie” nie poprzestali na niczym. Jeśli dziś była głównym atutem Korony, była jednak nieśmiała i powściągliwa, a jej przemówienia były skąpe. W towarzystwie reporterów, aby przejść przez to wszystko, żona księcia Cambridge również zgodziła się zmienić głos. „Chociaż Kate zawsze mówiła dobrze, może nie była To jest mocny ton Kiedy dołączyłem do rodziny John Briggs, ekspert od mowy potwierdził. Dialekt, nad którym pracowano, aby zniknąć. Przeszła przez wszystkie te etapy z rygorem i determinacją, aby po raz kolejny udowodnić, że jest wielką królową.