Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jonathan David strzelił dwa gole z Lille w Strasburgu (3:0) i został najlepszym strzelcem L1 z 9 bramkami.

Zdecydowanie Meinau się udało. Rok po zwycięstwie nad LOSC w Strasburgu (2-1), Jonathan David ponownie strzelił gola Podwój w obecnym piętnastym den w Lidze Francuskiej w piątek wieczorem (3-0)W imieniu jedenastego dnia francuskiej pierwszej dywizji. Bez czujności Matza Sellsa reprezentant Kanady (30 typów) mógłby pogorszyć wynik i nieco bardziej zawyżyć jego osobiste statystyki. „Myślę, że w obu grach (uwaga: ostatni sezon i piątek wieczorem), Muszę zdobyć potrójną”, dopóki nie ubolewał nad 22-letnim napastnikiem przy mikrofonie Prime Video.

Ale klucz jest gdzie indziej. Tydzień po przedstawieniu swojej rodzinie nordyckich derbów były zawodnik La Gantoise pozwolił LOSC tymczasowo awansować na szóste miejsce w tabeli i wreszcie poszukać miejsc w Europie. Na poziomie indywidualnym ten duet gwarantuje mu najlepszego strzelca z 9 bramkami, czekając na występ paryskich Kyliana Mbappe i Neymara oraz Lorienta Terima Movi (8 bramek każdy).

Liga 1

Wróżka, wreszcie właściwa fala magicznej różdżki

5 godzin temu

Jest jednym z najmądrzejszych graczy w tej drużynie

Po zdobyciu dubletu na początku turnieju przeciwko Auxerre (4-1), Jonathan David milczał przez kolejne cztery mecze. Ale Paulo Fonseca zachował wiarę w niego i dobrze to wykorzystał, ponieważ od tego czasu Kanadyjczyk strzelił bardzo dobrą serię siedmiu bramek w sześciu meczach. „Jest jednym z najmądrzejszych graczy w tej drużynieByły trener Romów dopingował Prime Video. Rozumie, gdzie są przestrzenie i wie, jak wejść głębiej. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy. To jest naprawdę to, czego teraz potrzebuje zespół. ”

teraz czuję się dobrzeJak potwierdził napastnik Lille. Podoba mi się plan gry (Uwaga: 4-2-3-1), Daje mi dużo swobody. Wiem, że moi koledzy z drużyny mają dobrą jakość podczas ostatniego podania. Po tym skoncentruję się na dobrym wykonaniu pracy. Wiem, że nawet jeśli mecz będzie trudny, będę miał przynajmniej jedną szansę. „

Więc Jonathan David na pewno został zwolniony i wygląda na to, że lato jest już za nim. Dwa lata po przybyciu do umowy o wartości 27 milionów euro, jeden z graczy o najwyższej wartości rynkowej dla LOSC wyobrażał sobie, że będzie w stanie przejść przez nowy etap w swojej obiecującej karierze. „Dla nas celem jest zakończenie sezonu w Lille, ale będzie to jego ostatni sezon z kilku powodów.A Jego agent Nick Mavrumaras wyjaśnił Radio Canada w grudniu 2021 r.. Myślę, że Premier League to dla niego świetna opcja. Myślę, że bardzo kocha też Hiszpanię, ponieważ uwielbia czucie piłki, a zawodnicy są bardzo techniczni.
Czas na celowniku Arsenalu, Liverpoolu, Manchesteru United, Newcastle, a nawet napastnika Bayernu Monachium, w kontrakcie z Lille do czerwca 2025 roku, W końcu nie otrzymał żadnych atrakcyjnych ofert w okresie letnim. Ale dzięki imponującym występom jesienią i mistrzostwom świata za miesiąc, Jonathan David mógł wrócić na pierwsze miejsce w wiadomościach transferowych w styczniu.

Liga 1

Komboaré będzie na gorącym miejscu

8 godzin temu