Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jonathan Cohen pospiesznie opuszcza stronę… Nowy poważny spór przeraża aktora!

Poniedziałek 23 maja przyjął Cyryl Hanouneh Jonathan Cohen Na schodach Nie dotykaj mojego telewizora zatrudnienie c 8. 41-letni aktor przyszedł promować pierwsze odcinki Le Flambeau, kontynuacji La Flamme, dostępnej pod adresem Kanał +. Po parodii Kawalera, serial skupia się na ukazaniu kultu, Ko Lanta W obecności Leili Bakhti, Adele Exarchopoulos, Pierre’a Nene, Anny Girardot, Jerome Commander, Ramzi Bedia, Kada Murada, Laury Philbin i pana F. „Żegnaj Villa i cześć Chupacabra. Po La Flamme, Mark i 15 innych kandydatów będzie musiało konkurować i przetrwać na bezludnej wyspie. Fizyczne trudności, mentalna manipulacja i emocjonalne zdrady będą składnikami tego tropikalnego koktajlu.”

Tłumacz Serge Lee Mithu był szczególnie obecny, gdy felietonista i gospodarz chciał opowiedzieć o jednym z tegorocznych seriali telewizyjnych. W rzeczywistości, 21 maja Kylian Mbappe ogłosił, że pozostanie w Paris Saint-Germain do 2025 roku. Aby porozmawiać na ten temat, Papa zaprosił Gillesa Favarda. Po raz kolejny doszło do starcia doradcy sportowego i Gila Verdesa.

„Nie mam informacji”Powiedział kto kieruje łańcuchem drużyna Choć kilka miesięcy temu ogłoszono, że francuski napastnik nie opuści stolicy, by dołączyć do Realu Madryt. „Minęło 30 lat, odkąd dostałem jakieś wieści”.Reakcja byłego redaktora gazety paryski. Przedstawiona zabawna sekwencja. „Mamy gości, uspokój się”jedz sarkazm. „To dzieło sztuki, jeśli umieścisz je na dole wieży Eiffla, wszystkie psy na niego sikają”., odpowiedział Gilles Favard. Walka skłoniła Jonathana Cohena do odejścia. „Jestem trochę zaniepokojony, mam randkę, zostawiam cię z rodziną”Powiedział stojąc. – Nie chcę, żebyś to widział.Zwrócił się do niego muzułmanin Cyril Hanouna.

Zobacz też: TPMP: Cyril Hanoun płacze…

Adam Gaval Fauconnier