Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Johnny Depp potępia „niesamowite” oskarżenia Amber Heard w barze

Rozpoczyna się kontratak. Johnny Depp W środę potępił „oszałamiające” oskarżenia Amber Heard o przemoc domową i po raz drugi zeznawał na procesie o zniesławienie, który wytoczył swojej byłej żonie w sądzie amerykańskim. „Żaden człowiek nie jest doskonały, z pewnością żaden z nas, ale nigdy w życiu nie popełniłem przemocy seksualnej ani fizycznej” – powiedział 58-letni aktor.

Prawnicy Johnny’ego Deppa, którzy zostali ponownie wezwani przed adwokatem na tym procesie, który rozpoczął się sześć tygodni temu w Fairfax pod Waszyngtonem, zapytali go, co czuł, gdy usłyszał oskarżenia swojej byłej żony. Epicka gwiazda wyjaśniła: „To szaleństwo słyszeć te ohydne oskarżenia o przemoc i przemoc seksualną, które mi przypisujesz”. Piraci z Karaibów.

reputację do uratowania

„Wszystkie te okropne, zadziwiające rzeczy, o których mówisz, że zrobiłem” – dodał. „To przerażające, absurdalne, upokarzające, szalone, bolesne, brutalne, niewyobrażalnie brutalne i okrutne, i całkowicie złe”, wypalił, powtarzając ławie przysięgłych: „całkowicie fałszywe”. Aktor zapewniał, że nikt „nie lubi się ujawniać, by powiedzieć prawdę”, ale musi ujawnić to, co „nosił w sercu, z wahaniem, przez sześć lat”.

Para nawiązała związek w 2011 roku, zanim wzięła ślub w 2015 roku. Ale Amber Heard złożyła pozew o rozwód w maju 2016 r., oskarżając ją o przemoc domową. Rozwód został sfinalizowany na początku 2017 roku. W 2020 roku przegrał w Londynie proces o zniesławienie przeciwko brytyjskiemu tabloidowi słońce, który określił go jako „brutalnego męża”.

Następnie złożył skargę w Wirginii na swoją byłą żonę, która opisała się w gazecie Washington Post w 2018 roku jako „osoba publiczna reprezentująca przemoc domową”, bez wymieniania Johnny’ego Deppa. Wierząc, że ta platforma zepsuła jego reputację i karierę, zażądał odszkodowania w wysokości 50 milionów dolarów. 36-letnia aktorka, która pojawiła się na plakacie dla Oddział Sprawiedliwości I Aquaman Zaatakowała i poprosiła o sobowtóra, twierdząc, że ma zakaz robienia filmów ze swojej platformy.

READ  „Właśnie zostałam zaatakowana na ulicy”: Delphine Weisbeezer jest zdenerwowana

„Nigdy mnie nie popychał”

Na dodatek opowiedziała o wielu argumentach, które przerodziły się w przemoc fizyczną, gdy Johnny Depp był pod wpływem koktajlu narkotyków i alkoholu, w tym gwałtu butelką alkoholu w 2015 roku w Australii. Aktor ze swojej strony twierdzi, że jego żona była gwałtowna i wyraźnie odcięła mu koniec palca, rzucając w niego butelką wódki podczas tej samej kontrowersji.

Poprzednio, Brytyjska modelka Kate Moss zdementowała pogłoski, że były chłopak Johnny Depp zepchnął ją ze schodów Podczas ich związku, podczas krótkiego zeznania na rozprawie. „Nigdy mnie nie popchnął ani nie zrzucił ze schodów” – powiedziała Kate Moss podczas wideokonferencji z Anglii.

5 maja Amber Heard opisała gorącą kłótnię z mężem w marcu 2015 roku i wywołała plotkę, że Johnny Depp zepchnął kiedyś Kate Moss ze schodów. 48-letnia modelka, która była w związku z aktorem „Edwardem Nożycorękim” w latach 1994-1998, opowiedziała o incydencie, który miał miejsce, gdy para spędzała wakacje na Jamajce.

„Wychodziliśmy z pokoju, a Johnny wyszedł przede mną. Była burza i kiedy wyszedłem z pokoju, zsunąłem się po schodach i bolały mnie plecy”. „I krzyczałem, bo nie wiedziałem, co mi się właśnie przydarzyło, i cierpiałem. Wrócił, aby mi pomóc, zaniósł mnie do mojego pokoju i udzielił mi pomocy medycznej” – kontynuował model podczas trzyminutowej interwencji. . Prawnicy Amber Heard nie chcieli przesłuchiwać Kate Moss.