Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jesteśmy zrównoważeni i odpowiedzialni i lecimy w kosmos

kwestia. Jak widzieliśmy wczoraj wieczorem podczas imprezy inauguracyjnej Voyages TravelBrands, technologie nie są jedynym tematem rozmów, w których całkowicie chcemy pokazać, że jesteśmy na wietrze.

Zrównoważony rozwój i wszystkie inicjatywy prośrodowiskowe, które się z nim wiążą.

Organizator wycieczek poważnie zagłębił się w technologię, a także szczyci się dbałością o środowisko: „ W tym roku poszliśmy na zielono. Nie ma już broszur, wszystko odbywa się elektronicznie. Zrównoważony rozwój jest teraz stale w naszych umysłach. Traktujemy sprawę bardzo poważnie. Staramy się być liderami w tej dziedzinie „Zaufaj nam Frank de Marines, Prezydent i Chief Travel Officer Marki podróży.

Wczoraj wieczorem ponownie, podczas ekskluzywnego wywiadu z panem. DeMarinis, na pierwszy plan wysuwa się również turystyka kosmiczna.

TravelBrands jest jednym z niewielu touroperatorów na świecie – i jedynym w Kanadzie – który z dumą oferuje 6-godzinne wycieczki w kosmos za 125 000 USD za miejsce, z Space Prospect, Cape Canaveral na Florydzie.

Ale teraz ci, którzy śledzą proekologiczne prądy, wiedzą z pierwszej ręki, że turystyka kosmiczna jest w tej dziedzinie szeroko krytykowana.

Czy w obliczu najgorszej spekulacji globalnej sytuacji środowiskowej nie nadszedł czas, aby położyć kres tego typu projektom całkowicie oderwanym od rzeczywistości środowiskowej? Czy możliwości techniczne i środki finansowe na zrobienie czegoś naprawdę tego wymagają? Potwierdziliśmy m.in. tutaj W tym pliku zatytułowanym Turystyka kosmiczna, aberracja środowiskowa.

Greta Thunbergs nie jest gotowa w tym świecie rejsów żaglówką, by przepłynąć oceany, by przekazać głosy niespokojnej młodzieży: miejsca dostępne w 2023 roku, w tej kosmicznej kapsule dla turystów, są wyprzedane. 2024 pokaże też dość kompletną listę zastrzeżeń. ” Jeśli masz zainteresowanych klientów, pomyśl o 2025 Podkreślone przez Linę Côté.

Otwarcie szczęki Quebec: ” Czy odpowiada za zapewnienie podróży kosmicznych? »

Frank de Marines

Frank de Marines: W naszej branży dużo pieniędzy przeznacza się na zmniejszenie wpływu na środowisko. Powiedział, że niemy Widzimy, że coraz więcej podróżników pragnie tego rodzaju przygód. A my chcemy być biurem podróży, które pozwoli im spełnić ich życzenie. »

READ  Rak płuc: te liczby pokazują, że kobiety są coraz bardziej dotknięte

Czy naprawdę powinniśmy iść w tym kierunku? Niech pomyślisz o pytaniu.

Zdjęcie: Isabel Chagnon