Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jeremy Ferrari doznał kontuzji i musiał odwołać swoje nadchodzące koncerty, aby przejść operację

Jeremy Ferrari doznał kontuzji i musiał odwołać swoje nadchodzące koncerty, aby przejść operację

W piątek, 21 lipca, komik Jeremy Ferrari ogłosił bardzo złe wieści dla swoich fanów. Kontuzja kolana musi przejść operację, która zmusiła go do odwołania i przełożenia kolejnych terminów występów.

Jeremy Ferrari ma ciężkie kilka tygodni. Stracił już swojego przyjaciela Guillaume Batsa, którego uważał za swojego brata. Mroczny okres dla komika, który następnie zabrał głos w mediach społecznościowych: Nie chcę mówić o moim bólu w mediach ani w prasie, pomimo wielu próśb, które do mnie skierowano. Guillaume był moim młodszym bratem i chciałbym skupić się na nim, na jego talencie, odwadze, sile i świetle.

Ledwie dochodzi do siebie po stracie ukochanej, problemy zdrowotne zmuszają go do odwołania kolejnych występów.

Jak wyjaśnił w komunikacie prasowym, zwichnięte kolano zmusiło go do poddania się operacji i odwołania koncertów w Vaison-la-Romaine i Solliès-Pont, 28 i 29 lipca. On tłumaczy: „Przepraszam organizatorów i tysiące widzów, którzy kupili bilety. Zrekompensuje wam wasz dystrybutor. Prosimy o podejście do punktu sprzedaży.”. Chociaż był zdenerwowany, nadal chciał uspokoić swoich fanów: „Z początkiem roku szkolnego znów będę chodzić bez problemów i mogę zabezpieczyć swoje zobowiązania w telewizji, radiu i filmie. Jednak jak wiecie mój występ na scenie jest bardzo fizyczny i aby zapewnić mi pełny powrót do zdrowia, jak również jakość występu, zdecydowałem się przesunąć niektóre terminy (zakupione bilety zachowują ważność)”

Osoba, która właśnie obchodziła siedem lat trzeźwości, tak kończy swój list: „Będę na scenie w dobrej formie od 30 listopada w Colmar i spokojnie zaatakuję ostatni etap przed Bercy, który będzie oznaczał koniec tej wspaniałej trasy”. Przedstawienia, które miały się odbyć między 7 września a 25 listopada, zostały już przesunięte na początek 2024 roku.

Zgodnie ze swoją sylwetką Jeremy Ferrari zamieścił także humorystyczny film skierowany do swojej publiczności… nakręcony przez wschodzącą gwiazdę humoru, Paula Mirabela. Ten ostatni, który niedawno osiągnął swój szczyt w programie LOL, który się śmieje, wychodziW Prime Video ingeruje w wideo: „Ja byłem dostępny, ale Jeremy nie chciał, żebym zajął jego miejsce (…) Poza tym moje nogi sprawują się dobrze.”

READ  Emma Bunton wyszła za mąż: lśniąca przyprawowa dziewczyna w swojej mini sukience, elegancka Jade Jones

Melisa Tella