Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jennifer wyjaśnia po opuszczeniu The Voice i pokonaniu go podczas walk krzyżowych

Jennifer, historyczna trenerka The Voice, ma pecha w nowym sezonie. Po tym, jak opuściła grupę w programie, który wyemitowano 2 października, wróciła do tego niefortunnego odcinka.

Jennifer wróciła do dwóch ostatnich sequeli dźwięk Wyemitowany 2 i 9 października w wywiadzie dla Télé Loisirs. Piosenkarka, która straciła prawie cały celownik, gdy Florent Bagni wygrał wszystko, opuściła scenę przesiąknięta emocjami.

Powiedziała partnerce Mice: „Byłam zszokowana. Odchodzę z programu. Nie będę kontynuować”. Po wyeliminowaniu swojego młodego pasierba Al.Hy’ego. Trzeba było dokonać zawieszenia broni. Jego nieobecność została przerwana na pół godziny podczas montażu.

szczęśliwie Amalia, która dotarła do półfinału i jest chroniona przez JenniferZ powodzeniem przeszła walkę w ostatnią sobotę i zaśpiewa w sobotę 16 października dla wielkiej nagrody o 21:05 w TF1.

„Nie byłem strategiem”

– Musiałeś być przynajmniej strategiczny, a ja wcale. To było gorące. Była taka wyjątkowa. Zwłaszcza dla talentów, które czekały na swoją kolej na trybunach – tłumaczy magazynowi telewizyjnemu. Według niej fakt, że jej kandydatki grały przeciwko niej w obecności głównie kobiecej publiczności. Drugą odsłonę przypadkowych starć wyeliminowało 101 widzów obecnych na trybunach: Aimee Liana, Anahi, Louis Compier czy Anna Ka – wspomina Tille Luisers.

15 półfinalistów

Sześć kobiet i dziewięciu mężczyzn spotka się w sobotni wieczór. Po Wielkim Finale pozostanie tylko sześć osób Głos Wszystkie Gwiazdy zaplanowano na sobotę 23 października.

READ  Bardzo zdenerwowany Eric Dupond-Moretti odpowiedział na kontrowersyjne notatki Jean-Marie Begarda na karcie zdrowia