Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jej powstanie na czerwonym dywanie przypominało imponującą obecność z całkowicie nagą klatką piersiową…

Z tego Festiwalu Filmowego w Cannes w 2021 r. widać wyraźnie, że fani zapamiętają filmy, reżyserów i aktorów, którzy byli nagradzani przez te wszystkie dni, ale także, a zwłaszcza, czasami występy gwiazdorskie na czerwonym dywanie… dziwne i odważne!

Jako Marion Cotillard, w czarno-białej kolarstwie, opowie o swoim filmie Annette, zaprezentowanym podczas ceremonii otwarcia we wtorek, 6 lipca. Impreza, która wywarła ogromne wrażenie na duszach, w obecności aktorów i reżysera filmu, a także wielu modelek i influencerów na czerwonym dywanie. A jeśli amerykańska supermodelka Bella Hadid pojawiła się na tę okazję w długiej sukni ozdobionej trenem, pozostałe najwyraźniej nie należały do ​​tej samej kategorii…

Tego dnia na schodach Palais des Festivals kilka młodych kobiet nosiło bardzo nieoczekiwane stroje, takie jak piękna blondynka, jej długa kremowa spódnica i dopasowana koszula… od tego czasu bardzo krótka, ponieważ po prostu uniosła rękę, cała jej klatka piersiowa była czasem dla paparazzi I podróżowania po świecie! Chwila, która nie wydaje się jej naprawdę niezręczna, ponieważ po prostu powtórzyła ruch. Obok niej inna influencerka ubrana jest w seksowny strój ślubny, kombinezon, białe majtki i długi koronkowy tren.

Trzeba powiedzieć, że w tym roku, z drugiej strony, gwiazdy są całkowicie nieobecne! zaczęło się od Mylene RolnikTegoroczna jurorka i jej całkowicie prześwitująca czerwona sukienka, odsłaniająca czarną bieliznę, albo Carlę Bruni i jej rozciętą sukienkę i bardzo niski dekolt, albo byłą Miss Francji Flora Kogucik A Melanie Terry Ich sukienki są również bardzo przezroczyste, być może wiele odsłaniają. Krótko mówiąc, antologia przejrzystości, która naprawdę zachwyciła widzów!

Aby zobaczyć również:

Redagowanie

READ  Tak zdenerwowany swoimi dziećmi, podjął drastyczną decyzję od czasu pandemii Covid-19