Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jefferson Machado: Ciało słynnego aktora znaleziono w pudle pod betonową płytą

Jefferson Machado: Ciało słynnego aktora znaleziono w pudle pod betonową płytą

Odkryto ciało aktora Jeffersona Machado. Zaginiony od kilku miesięcy aktor został znaleziony pod betonową płytą.

To paskudna historia, która pogrąża cały kraj w żałobie. kilka miesięcy temu, Zaginął 44-letni brazylijski aktor Jefferson Machado Costa. Gwiazda telenoweli zostaje ostatecznie znaleziona martwa w tragicznych okolicznościach. znany z serialu Reese’aKomik został znaleziony 22 maja na podwórku domu w Rio de Janeiro. Według oświadczenia jego rodziny, Aktor został związany, umieszczony w pudełku, a następnie zakopany pod dwoma metrami ziemi i betonową płytą. Wyświetla również ciało Jeffersona Machado skutki uduszenia.

Według brazylijskich mediów krewny ofiary jest na celowniku śledczych. Mężczyzna podobno przedstawił się Jeffersonowi Machado, obiecując dać mu rolę, która może wstrząsnąć jego karierą. Ale bliscy aktora uznali tę osobę za toksyczną. Przyjaciel zmarłego wspomina nawet o możliwych uczuciach, jakie żywiła ta osoba w stosunku do Jeffersona Machado. Miłość, której ten ostatni nie czuł. „Ostatni raz rozmawialiśmy w jego urodziny, 19 stycznia. Był podejrzliwy w stosunku do tego przyjaciela. Martwił się. Coś było nie tak. Nie czuł się dobrze”.

Matka aktora jest zdruzgotana

Matka aktora idzie dalej w swoich notatkach, opisując tę ​​osobę jako A.J „upośledzony umysłowo”. Wyjaśniła, że ​​otrzymała listy rzekomo napisane przez jej syna po jego zaginięciu. Ale natychmiast zwątpiła w ich pochodzenie z powodu użytego sformułowania. Podejrzany miał również rzekomo powiedzieć rodzinie, że w tym czasie podróżował do São Paulo. „To odkrycie konfrontuje nas z okrucieństwem, które istnieje w naszym obecnym społeczeństwie i motywuje nas do poszukiwania prawdy i osiągnięcia sprawiedliwości”.powiedziała w oświadczeniu.

O autorze

O.L.NPasjonat ludzi, piszę na Bliżej od 2020 roku. Twoi ulubieni celebryci nie mają już dla mnie żadnych tajemnic!