Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jean-Luc Reichmann i jego niepokojąco duży błąd w 12 uderzeniach w południe!

Gospodarz meczu TF1, Jean-Luc Reichmann, jest zawsze bardzo blisko faworytów, poza tym, że nadszedł czas na ogromny błąd!

Ale dzisiaj Jean-Luc Richmann przegapił nowego kandydata i popełnił straszny błąd. Tak bardzo, że usiadł na kolanach, jakby przepraszał, podczas gdy tłum był wesoły.

Jean-Luc Richmann, facylitator bliski kandydatom

Widzowie, którzy są przyzwyczajeni do oglądania programu, wiedzą, że Jean-Luc Richmann jest dalekim gospodarzem. Wręcz przeciwnie, żartuje i dba o życie kandydatów. Kiedy niektórzy z nich stają się i pozostają bohaterami, mogą narodzić się prawdziwe przyjaźnie.

Szczególnie szybko to zobaczyliśmy Paul, ten młody kandydat, który zaskoczył wszystkich i zostawił prawie 700 000 euro w wygranych i prezentach (w 153 postach).

Szczególnie pamiętamy, że był blisko niego Christian Quesada, były bohater, który znalazł się za kratkami za posiadanie pornografii dziecięcej i korupcję nieletnich. Zszokowany Jean-Luc Reichmann rzadko wypowiadał się na ten temat. Ale kiedy to zrobił, chciał podkreślić bardzo silne uczucia, które go napędzają. w kolumnach telewizyjnych Gwiazdy, wracając do tej paskudnej historii:

Drapieżniki interweniują w najmniejszej przestrzeni. Nigdy nie wiadomo skąd pochodzą Móc przyjść. przetestowałem to bezpośrednio w moim codziennym życiu. Sprawiedliwość się wydarzyła i to już nie jest moja historia. Musiałem się zdystansować, co zrobiłem dawno temu. Ale wcześniej grupa C a vous musiała wyjaśnić, jak wpływowa i niepokojąca była ta historia:

Możesz sobie wyobrazić ból dla mnie, aby przedstawić taką osobę, z dumą mogę powiedzieć, że jest przykładem. Był wzorem do naśladowania. Jego historia była Sen był niezwykły. Każdy może go rozpoznać i powiedzieć, że ta osoba była w RPA. I oczywiście czuję się winny, zastanawiam się, jak mogłabym za tym tęsknić, oczywiście, czy możesz sobie wyobrazić, że teraz tak dobrze śpię?

Poślizgnięcie Jean-Luca Richmana w serialu

Więc broker zwykł słuchać kandydatów. To nie przeszkadza mu czasami mieć głowę na księżycu. To dało nam bardzo zabawną sekwencję.

We wtorek 11 stycznia widzowie mogli spotkać się z jego prezenterem Henrique sytuacja : zanurzając ser w kawie, trochę roztargniony, po zdobyciu licencji w piątym teście, Henrick d’Armentières na północy marzy o zaoferowaniu królewskiej Route 66!

Kandydat stwierdza, że ​​jest psychiatrą, zanim powie więcej o swoim życiu Uwielbiam : Byłem żonaty, zmarła moja żona, znalazłem swoją pierwszą miłość. Była na emeryturze, była pielęgniarką. Tak więc prezentowane są wstępy i przesłanie po. Przynajmniej tak myśleli widzowie i Henrik.

Nieco później w meczu Ivan sprowokował na żywo młodego Henrika. Wybór, który nie satysfakcjonuje Henrika, ponieważ Evan chce go dokonać Cena. Jean-Luc Reichmann wykorzystuje okazję, by odpowiedzieć: Kim jest Henrik? Powiedz mu całą swoją nienawiść, którą masz w sobie!

To wszystko, musisz powiedzieć, co masz w Serce, Henryku ! Za kogo myślą ci 20-latkowie? Gospodarz wyjaśnił z dużą dozą sarkazmu, zanim dodał zbyt dużo zdania: Jesteś na emeryturze dawno temu ?

Henrick, który kilka minut wcześniej dał mu jasno do zrozumienia, że ​​jest psychiatrą (nadal aktywnym), przypomniał mu o tym, nie ukrywając ani jednego śladu irytacji.

Jean-Luc Reichmann już pomylił kandydata i jego towarzysza. Przepraszam Henriku!

Przepraszam, ale ponieważ. Powiedziałeś mi, że twoja emerytowana żona, klęcząc, wyjaśnia emerytowaną pielęgniarkę gospodarza. Henrik, obdarzony sztuką słuchania, odstawił ją z powrotem na swoje miejsce: Czy wyglądam jak moja żona?

Jean-Luc Richman

Z humorem psycholog w końcu wyjaśnił, że jego przejście na emeryturę będzie zależeć od tego, ile wygra w serialu. Trzeba powiedzieć, że dołączenie do klubu kandydatów wyjeżdżających z setkami tysięcy euro powinno sprawić, że będziesz chciał przestać pracować.

READ  „Udało nam się stracić suwerenność… To niesamowite!”