Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jean-Luc Hague: Przerażająca tragedia, która spowodowała, że ​​jego córka Margot została częściowo sparaliżowana

69-letnia piosenkarka Jean-Luc Haga Ma życie pełne wzlotów i upadków. Są oczywiście słynne piosenki (tata piosenkarzA kocham kobietę…), ale także sprawy prawne ze względu na jego widoczne zamiłowanie do (bardzo) młodych pań. Ale wydarzenie naznaczyło także życie artysty: wypadek Jego córka Margo, która ma paraplegię.

W 2019 roku Margaux Lahaye przeżyła straszny upadek z drugiego piętra paryskiego mieszkania, spędzając noc z przyjaciółką. Następnie kierownik biznesowy piosenkarza, Olivier Kiefer, zabrał głos, aby podać kilka szczegółów na temat tego incydentu, przywołując w tym czasie ”Wiele siniaków i złamanych kości.„on dodał:”Ma ramię w gipsie i musiała mieć wymianę biodra po zwichnięciu, złamaniu miednicy i łokciaAle nie ma złamań na twarzy i nogachTwierdził wówczas, że jego stan wymaga zabiegów rehabilitacyjnych. Tak, ale teraz, dwa lata później, dzięki szczególnie ponuremu nowemu procesowi dowiedzieliśmy się, że sprawa Margo była w rzeczywistości znacznie poważniejsza.

W wieku 37 lat Margot LaHaye – zrodzona z romansu między jej ojcem Jean-Lucem i jego dawną towarzyszką Aurélie – zostaje sparaliżowana. Była modelka Metropolitan Models została aresztowana i zatrzymana w zeszłym roku za „majstrowanie przy świadkach„I”współudział w zgwałceniu„Po dwóch skargach kobiet przeciwko Jean-Luc Hague o gwałt i napaść na tle seksualnym; fakty, które miałyby miejsce w 2013 i 2014 roku, kiedy były nieletnie. Margot podejrzewała, że ​​naciskała na oboje, aby milczeli – od tego czasu oskarżona – została zwolniona w przed ojcem ze względu na stan jej zdrowia.

Jean-Luc Hague, który spędził sześć miesięcy w areszcie, zanim został zwolniony w maju 2022 roku, wraz z córką Margot pozostają uznani za niewinnych aż do ostatecznego wyroku w sprawie.