Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jay Park zrezygnował z funkcji CEO dwóch zarządzanych przez siebie firm muzycznych, AOMG i H1GHR MUSIC ⋆ K-Sélection

31 grudnia piosenkarz, raper, producent i przedsiębiorca Jay Park ogłosił swoją decyzję o ustąpieniu ze stanowiska dyrektora generalnego dwóch firm muzycznych, którymi zarządza, AOMG i H1GHR MUSIC. W wiadomości udostępnionej na swoim osobistym koncie na Instagramie Jay Park ujawnił, że po wielu przemyśleniach z jego strony zdecydował się ustąpić i nadal będzie pracować jako konsultant dla obu wytwórni.

Jay Park założył AOMG indywidualnie w 2013 roku, a następnie założył kolejną wytwórnię muzyczną, H1GHER MUSIC z producentem Cha Cha Malone w 2017 roku. Podziękował personelowi i zespołowi stojącemu za rozwojem i sukcesem AOMG i H1GHR MUSIC. Wyraził głęboką wdzięczność fanom artystów pod plakatami i poprosił o ich dalsze wsparcie w nadchodzących latach.

„Po wielu przemyśleniach i poświęceniu czasu na uporządkowanie swoich uczuć zdecydowałem się opuścić stanowisko dyrektora generalnego AOMG i H1GHR MUSIC. Wiem, że może to zszokować wiele osób, ale nadal będę konsultantem obu marki i nadal będzie rodziną i zespołem. Chciałbym podziękować wszystkim fanom, którzy zaufali mi i wspierali mnie pod każdym względem. Stara się i mam nadzieję, że nadal będziecie wspierać mnie, Aomg, H1ghr Music i wszystko, co robimy dla wielu lata, które nadejdą. Podobnie jak w przypadku wszystkich artystów i pracowników AOMG Music i H1ghr, chciałbym szczerze podziękować za powierzenie swojej przyszłości tym dwóm markom, które założyłeś, i to prawdziwy zaszczyt budować To razem i pisać dalej historię obok siebie. Nie biorę tego ani na sekundę i zawsze będzie mi bliski i drogi. Nie jestem doskonały, ale zawsze dawałem z siebie wszystko i nadal będę dawać z siebie wszystko. Kocham was wszystkich. Dzięki i szczęśliwego Nowego Roku.”

Artyści tacy jak LeeHi, GREY, Yugyeom z GOT7, Simon Dominic, Code Kunst i wielu innych pod kierownictwem AOMG. Tymczasem H1GHR MUSIC może pochwalić się imponującą listą artystów, w tym między innymi GroovyRoom, JAY B z GOT7, JMIN i pH-1. Obie marki i ich artyści odegrali instrumentalną rolę w tworzeniu solidnych podstaw dla stylów hip-hopowych i RnB w koreańskim przemyśle muzycznym.

READ  Oszałamiający rozbłysk słoneczny 15 lutego widziany przez Solar Orbiter